Logo
  • DONALD
  • PREZES KACZYŃSKI JAKO ŚWIADEK POWIEDZIAŁ CO CHCIAŁ I POSZEDŁ NA NALEŚNIKI

Prezes Kaczyński jako świadek powiedział co chciał i poszedł na naleśniki

15.03.2024, 15:45
W piątek po południu rozpoczęło się przesłuchanie Jarosława Kaczyńskiego przed sejmową komisją śledczą ds. Pegasusa. Podczas sprzeczki między prezesem PiS a posłem Witoldem Zembaczyńskim co najmniej kilka razy padło słowo "naleśniki".
Dyskusja rozpoczęła się od tego, że Kaczyński nie chciał złożyć pełnej przysięgi przed przesłuchaniem. 
- Proszę się nie uchylać od złożenia przyrzeczenia - zaapelował Zembaczyński.
Prezes PiS poprosił posła o stosowanie słownictwa typowego dla Sejmu, jednak członek .Nowoczesnej stwierdził, że Kaczyński ma napisane "świadek" na kartce. 
- Pan jest znany z pewnych rzeczy. No wie pan, jeżeli ktoś jest w stanie nawet
zrujnować naleśnikarnię
- wytknął mu przesłuchiwany.
W dalszej części rozmowy Jacek Ozdoba stwierdził, że Zembaczyński jest "bardzo wrażliwy z tą naleśnikarnią", a także nazwał go naleśnikowym "capo di tutti capi". 
- Zaczyna to być
żenujące
. To nie przystoi - stwierdziła przewodnicząca komisji Magdalena Sroka.
 
Poseł .Nowoczesnej faktycznie w przeszłości prowadził naleśnikarnię, którą sprzedał innemu przedsiębiorcy, ponieważ "podjął decyzję o zmianie życiowych priorytetów". Poseł Suwerennej Polski Janusz Kowalski twierdzi natomiast, że jego biznes zbankurtował, a sprawa trafiła do Sądu Okręgowego w Opolu. Ostatecznie Kowalski otrzymał zakaz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji i zobowiązał go do przeprosin. 
Na samym początku posiedzenia komisji miała miejsce również inna zabawna sytuacja. Kaczyński nalewał wrzątek z metalowego dzbanka, który okazał się zepsuty. Prezes PiS walczył przez chwilę z przykrywką, która nie chciała się otworzyć, po czym zajrzał do wnętrza i
powąchał zawartość
 
 

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Witold Zembaczyński🇵🇱 on Twitter: "Trzeba było nakarmić prezia przed przesłuchaniem😂 pic.twitter.com/NzUynUSYt1 / Twitter"https://x.com/WZembaczynski/status/1768644011529519243?s=20
Pokaż więcej (3)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA