Logo
  • DONALD
  • BARD, SZTUCZNA INTELIGENCJA GOOGLE, BĘDZIE UMIAŁA OGLĄDAĆ YOUTUBE I WYCIĄGAĆ INFORMACJE Z FILMÓW

Bard, sztuczna inteligencja Google, będzie umiała oglądać YouTube i wyciągać informacje z filmów

26.11.2023, 07:30
We wrześniu Google ogłosiło nowy model swojego chatbota wyposażonego w sztuczną inteligencję. Bard ma być "najmądrzejszy i najbardziej wydajny" w historii dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik. Zwiększyły one zdolność modelu do "bycia bardziej intuicyjnym, pomysłowym i responsywnym".
Wśród nowych możliwości chatbota znalazła się również pomoc w czasie rzeczywistym w korzystaniu z innych aplikacji Google: Map, YouTube'a, Hoteli, Lotów, Gmaila, Dysku czy Dokumentów. Narzędzie domyślnie pobiera informacje z innych usług firmy, ale użytkownicy mogą w każdym momencie wyłączyć rozszerzenia.
Teraz Bard w ramach eksperymentu został całkowicie
zsynchronizowany z YouTube
.
"Aby pomóc Ci zagłębić się w oglądane treści, eksperymentujemy z konwersacyjnym narzędziem AI. To narzędzie pozwala uzyskać
odpowiedzi na pytania dotyczące oglądanego filmu
, rekomendacje dotyczące powiązanych treści i nie tylko, a wszystko to bez przerywania odtwarzania. W przypadku niektórych filmów naukowych narzędzie może pomóc w nauce, udostępniając quizy i odpowiedzi zachęcające do głębszego zrozumienia. Jeśli bierzesz udział w eksperymencie, możesz uzyskać dostęp do narzędzia, klikając w emoji gwiazdki. Zapytaj pod wybranymi filmami i zacznij od zadania pytań na temat filmu lub wybrania sugerowanej podpowiedzi" - napisano w komunikacie.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA