Logo
  • DONALD
  • FAKT: ROZENEK PRZEJECHAŁA SIĘ NA BOGATO - JAZDA BUSPASEM, NA CZERWONYM ŚWIETLE I PARKOWANIE NA MIEJSCU DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Fakt: Rozenek przejechała się na bogato - jazda buspasem, na czerwonym świetle i parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych

10.11.2021, 10:15
Dzisiejszy
Fakt
donosi, że
 
gwiazda TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan 
nie za bardzo przejmuje się przepisami drogowymi. Dziennikarze przyłapali ją, jak dwukrotnie przejechała na czerwonym świetle, poruszała się buspasem
oraz zaparkowała na
miejscu dla niepełnosprawnych
.
Dziennik zapytał o sytuację menadżera celebrytki. Ten przeprosił za wybryk Rozenek i zapewnił, że taka sytuacja się nie powtórzy:
- Małgorzata wie, że złamanie przepisów drogowych jest niedopuszczalne, więc może jedynie za to przeprosić i w przyszłości nie popełniać tych błędów jako kierowca - powiedział menedżer Rozenek, Wiktor Krajewski.
Za przejazd na czerwonym świetle można otrzymać 6 punktów karnych, za parkowanie na miejscu dla osób niepełnosprawnych, nie mając do tego uprawień - 5 punktów karnych, zaś za jazdę buspasem - 1 punkt. Według obowiązujących przepisów wystarczą 24 punkty karne, by dostać wezwanie od organu, który wydaje prawo jazdy, by stawić się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na egzamin kontrolny.
Zobacz też:

Cześć, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy serwisem tworzonym przez osoby, które nie chcą pracować w korporacyjnych mediach, bo uważają, że nie ma w nich już prawie miejsca na humor i etyczne dziennikarstwo.

Jeżeli chcesz pomóc zbudować nam coś świeżego i wartościowego, zajrzyj na nasz Patronite.

Oto dlaczego warto nas wspierać, piątka Donalda:

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.
2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił.
3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.
4. Bo umówmy się, zdarzyło ci się gorzej wydać te 10 zł.
5. Bo malujemy uśmiech na twojej buzi, a nie ma nic cenniejszego, słodziaku. 

A poza tym czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Po więcej memów i Stories chodźcie na Instagramhttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać codziennie podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA