Logo
  • DONALD
  • JANÓW PODLASKI: STRAŻACY NIE MOGLI SIĘ DOPROSIĆ O NOWĄ BATERIĘ DO DEFIBRYLATORA, AŻ STAŁ SIĘ BEZUŻYTECZNY

Janów Podlaski: strażacy nie mogli się doprosić o nową baterię do defibrylatora, aż stał się bezużyteczny

25.06.2026, 07:15
fot. adverti.com.pl / Facebook @OSP KSRG Janów Podlaski / X @remizacompl
Ochotnicza
Straż Pożarna OSP Janów Podlaski
próbuje doprowadzić do zakupu nowej
baterii do defibrylatora AED
znajdującego się na wyposażeniu samochodu ratowniczego. Strażacy wysłali pismo do urzędu 28 maja. Przekazano w nim, że
6 czerwca kończy się termin
ważności baterii i przez to urządzenie nie będzie mogło być użytkowane. 
Urząd odpowiedział, że OSP ma złożyć formalny wniosek oraz przedstawić dwie oferty zakupu. Wszystko trafiło do urzędników 3 czerwca.
Okazuje się jednak, że do tej pory urzędnicy
nie mieli czas rozpatrzyć wniosku
. Bez sprawnej baterii defibrylator AED
pozostaje bezużyteczny.

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA