Logo
  • DONALD
  • KRAŚNIK: DO RADY MIASTA TRAFIŁA PETYCJA O ZMIANĘ NAZWY KLUBU TĘCZA KRAŚNIK

Kraśnik: do rady miasta trafiła petycja o zmianę nazwy klubu Tęcza Kraśnik

13.10.2020, 06:35
We wrześniu radni Kraśnika zajęli się
petycją Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G
, w której domagano się, by rada miasta wyraziła sprzeciw m.in. wobec zwiększania dopuszczalnego poziomu ekspozycji mieszkańców na pole elektromagnetyczne z zakresu mikrofalowego.
W petycji znalazł się także wniosek o zlecenie
zdemontowania istniejącej sieci Wi-Fi w szkołach oraz nakazanie uczniom przełączenia telefonów na tryb samolotowych w czasie lekcji
.
Radni zagłosowali za petycją. Decyzja ta wywołała
falę krytyki
, w związku z tym radni na początku października
wycofali się
z poparcia dla te petycji.
Teraz do rady miasta wpłynęła petycja ws. zdelegalizowania działalności lub
zmiany nazwy klubu piłkarskiego LKS Tęcza Kraśnik
.
"Jako przedstawiciele (nazwa podmiotu ukryta), działając w interesie publicznym wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik" - napisano w petycji.
"Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny.
Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT
" - dodano.
Twórcy petycji apelują do radnych by "
wyrwać grzech z korzeniami"
:
"
Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu
. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT. Dzisiaj tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli. Dlatego wnioskujemy o delegalizację działalności lub o zmianę nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik w drodze odpowiedniej uchwały" - napisano.
Petycja została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej.
Radni mają się nią zająć podczas najbliższej sesji
.
Ludowy Klub Sportowy Tęcza Kraśnik nie odniósł się do sprawy
. Wcześniej, kiedy do rady trafiła petycja dot. zakazu sieci Wi-Fi w szkołach i telefonii komórkowej 5G w mieście oraz przyjęciu uchwały o "powstrzymaniu ideologii LGBT" zarząd klubu wydał oświadczenie.
"W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały miejsce w mieście Kraśnik, chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń i opinii zamieszczanych w mediach i social mediach. LKS Tęcza Kraśnik to klub z ponad 50-letnią historią zajmujący się wszechstronnym rozwojem i upowszechnianiem dyscypliny piłki nożnej wśród dorosłych i młodzieży" - napisano wówczas w oświadczeniu.
"Nie chcemy brać udziału w medialnych i politycznych przepychankach, a nasz klub powinien kojarzyć się tylko i wyłącznie ze sportem. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość" - dodano.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA