Logo
  • DONALD
  • WTEM: MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA DISSUJE POSŁÓW KONFEDERACJI ZA UDZIAŁ W KORONASCEPTYCZNYM MARSZU

Wtem: Młodzież Wszechpolska dissuje posłów Konfederacji za udział w koronasceptycznym marszu

22.11.2020, 16:13
fot. East News
W sobotę 21 listopada w stolicy odbyła się demonstracja "przeciwników obostrzeń". Przeciwnicy przeszli ulicami warszawskiej Pragi pod hasłem
"Międzynarodowy Marsz o Wolność”
. Organizatorzy tym razem odrobinę złagodzili przekaz, zamiast hasłeł o "plandemii" pojawiły się te o paraliżu gospodarki.
Przypomnijmy, ostatnio maszerowano pod szydem  
"Zakończyć plandemię, dość kłamstw"
:
"
To globalny sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii COVID-19
, stosowania niewiarygodnych testów PCR, nieuzasadnionych naukowo obostrzeń oraz bezprawnie stosowanych restrykcji, co prowadzi do paraliżu systemu opieki medycznej, edukacji, rujnuje firmy i gospodarkę, pozbawia ludzi poczucia bezpieczeństwa i środków do życia oraz buduje państwo totalitarne zagrażając zdrowiu i życiu” - tłumaczyła twarz koronasceptyzmu w Polsce
Justyna Socha
.
W marszu wzięli też udział posłowie Konfederacji:
Janusz Korwin-Mikke
,
Grzegorz Braun
i
Artur Dziambor
, który jeszcze niedawno leżał w szpitalu chory na COVID-19.
Na ten niewątpliwy zgrzyt zwróciła uwagę dosyć niespodziewanie Młodzież Wszechpolska.
"Doprawdy nie możemy zrozumieć sytuacji, w której Artur E. Dziambor właśnie co przeszedł najgorszy etap zakażenia koronawirusem ("Płuca w rozsypce, powrót do formy to miesiące"), a jego partyjni koledzy - Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke (nie możemy niestety oznaczyć konta, bo wolny rynek je skasował) - biorą udział w wydarzeniu, które neguje fakt istnienia tego groźnego choróbska".
"
Nie trzeba nawet korzystać z badań naukowych, aby stwierdzić, że jakąś formę walki z koronawirusem państwo i społeczeństwo powinno podjąć.
Powiemy więcej: można nawet wyłączyć telewizor i włączyć myślenie! Wielu z nas w kręgu swojej rodziny lub znajomych ma bowiem przypadki ciężkich zakażeń i po prostu osobiste doświadczenie podpowiada, że to
nie jest "zwykła grypa
””.
"Gdyby to była "zwykła grypa", to dlaczego płuca posła Dziambora znalazły się w "rozsypce" akurat w obecnym roku, a nie w 2019, 2018, 2017... itd.?”.
Tak zdecydowane opowiedzenie się przeciw demonstracji i zaakceptowanie potrzeby restrykcji wywołało niemałe poruszenie w komentarzach. Na facebookowym profilu MW pojawił się kolejny post:
"Zadajmy sobie pytanie, czy uczestnicy i organizatorzy strajku godzą się choć na takie ograniczenia? Czy mówią: nie zamykajmy gospodarki, ale przestrzegajmy zasad, które nas nic nie kosztują? Ograniczajmy kontakty towarzyskie? Tam gdzie można, wprowadźmy pracę zdalną?".
"Otóż nie. Mówią, że koronawirus jest niegroźny, a państwo ma jakiś szatański plan wprowadzenia totalitaryzmu i odebrania wolności obywatelom. Dyskusja z taką tezą przypomina przekonywanie kogoś, że to jednak Ziemia krąży wokół Słońca".
Do dyskusji dołączyła nawet sama Socha, która tak zagmatwała się we własnej narracji, że w końcu stwierdziła, że nie neguje istnienia pandemii, czym wprawiła w zdziwienie część swoich sympatyków.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/posts/700153507287685https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/posts/700153507287685
2. https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/posts/700193253950377https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/posts/700193253950377
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA