Logo
  • DONALD
  • NICOLAS CAGE ZAGRA W DEAD BY DAYLIGHT JAKO GRYWALNA POSTAĆ

Nicolas Cage zagra w Dead by Daylight jako grywalna postać

18.05.2023, 10:00
Twórcy
Dead by Daylight
ogłosili, że jedną z grywalnych postaci w grze zostanie
Nicolas Cage
, wywołując entuzjastyczne komentarze fanów. Twórcy zapowiadają, że Cage dostał "rolę życia", bo zagra samego siebie.
Dead by Dylight to horror z trybem rozgrywki wieloosobowej, tzn. że jeden gracz - zabójca - staje do rozgrywki przeciwko czterem innym - ocalałym. Ich zadaniem jest wydostać się z zamkniętej mapy gry, a zabójcy - uniemożliwienie im tego przez ich zabicie. Gra ma już 7 lat, doczekała się zarówno wersji na PC, jak i na konsole, a trzy lata temu wydano mobilne wersje na iOS i Androida.
Tytuł mimo mieszanych recenzji krytyków wciąż ma swoich wiernych fanów i znacząco wpłynęła na cały gatunek innych asymetrycznych produkcji. 
Na przyszły tydzień zapowiedziano specjalną transmisję na żywo z okazji 7. urodzin Dead by Daylight, jednak już wczoraj twórcy zdradzili, że w grze pojawi się nowa postać.
Nicolas Cage ma być jednym z grupy ocalałych.
"Po niezliczonych nagrodach i ponad stu filmach nakręconych na całym świecie, Nicolas Cage widział wszystko i zrobił wszystko - a przynajmniej tak mu się wydawało. Podczas kręcenia roli życia, jego występ przywołał The Entity, złowrogą istotę o niezrozumiałej mocy. Aktor wkrótce znalazł się w nieziemskiej Mgle, zmuszony przetrwać plejadę przerażających zabójców, bardziej śmiercionośnych niż nawet najgorszy krytyk filmowy" - czytamy w opisie zapowiedzi.
Więcej szczegółów w sprawie postaci Nicolasa Cage'a twórcy Dead by Daylight mają zdradzić
5 lipca

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA