Logo
  • DONALD
  • UKOCHANA MILIARDERA WOJCIECHOWSKIEGO POKAZUJE, ŻE SYNEK MOŻE CIESZYĆ SIĘ FERRARI-ZABAWKĄ I NIEZABAWKOWYM HELIKOPTEREM

Ukochana miliardera Wojciechowskiego pokazuje, że synek może cieszyć się ferrari-zabawką i niezabawkowym helikopterem

12.11.2022, 11:58
W zeszłym roku miliarder
Józef Wojciechowski
, prezes deweloperskiej firmy JW Construction i jego ukochana, młodsza o prawie 50 lat 
Patrycja Tuchlińska
zostali rodzicami. 27-letnia laureatka konkursów piękności chętnie chwali się synkiem w mediach społecznościowych, dzieląc się przy okazji swoimi refleksjami na temat macierzyństwa. W sierpniu relacjonowała pierwsze urodziny chłopca i zdjęciami, które "robił tatuś".
Wczoraj Tuchlińska pokazała kolejne kadry z codziennego życia jej rodziny. Na Instastories pokazała przelot prywatnym helikopterem. Na kolejnym kadrze widać natomiast
zdjęcie helikoptera,
a przed nim jej
rocznego synka siedzącego w zabawkowym, czerwonym ferrari
.
Przypomnijmy, że Józef Wojciechowski
 słynie ze swojego luksusowego stylu życia
"Do jego posiadłości nad Zalewem Zegrzyńskim prowadzi aleja Wojciechowskiego. Tak właśnie nazywa się ulica, którą były właściciel Polonii Warszawa zatytułował swoim nazwiskiem. Willa z witrażami w oknach, prywatną halą do tenisa, do której właściciel JW Construction stara się schodzić regularnie. Nad tym wszystkim czuwa sztab ochroniarzy. Pilnują, by na teren nie dostał się nikt nieproszony. W garażu Józefa Wojciechowskiego podobno stoją bentley i hummer, pierwszy kierowca wozi go do pracy, drugi służy do transportu dzieci do szkoły. Jego dumą przez wiele lat był jacht, na nim podejmował szereg decyzji. Ma też prywatny odrzutowiec, na pokładzie którego kucharz urządza gotowanie na żywo, a barek mieści niezliczone ilości trunków. Oto świat jednego z najbogatszych Polaków" - brzmiał wstęp do wywiadu z miliarderem, który ukazał się w książce Izabeli Kropowiak.
Jego ukochana na Instagramie chwali się życiem w luksusie, często pokazuje również kadry z synkiem, który prywatnym helikopterem latał już jako kilkumiesięczne dziecko.

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/Cg4oVqhsOjk/https://www.instagram.com/p/Cg4oVqhsOjk/
2. https://www.instagram.com/p/CDt5nkADfrd/https://www.instagram.com/p/CDt5nkADfrd/
Pokaż więcej (2)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA