Logo
  • DONALD
  • MIŁOŚĆ W PIS ROZKWITA WIOSENNĄ PORĄ: JEDNEGO DNIA ZAWARTO DWA MAŁŻEŃSTWA

Miłość w PiS rozkwita wiosenną porą: jednego dnia zawarto dwa małżeństwa

13.05.2024, 13:45
fot. Twitter
W miniony weekend odbyły się
dwa śluby
w szeregach Zjednoczonej Prawicy. Poseł PiS Michał Moskal poślubił swoją wybrankę Marię, na jego weselu bawił się m.in. Mateusz Morawiecki. Poseł Suwerennej Polski Jan Kanthak poślubił natomiast swoją narzeczoną Angelikę. Życzenia złożył im w mediach społecznościowych Zbigniew Ziobro.
Ślub
Michała Moskala
, nazywanego przez media "pupilem" Jarosława Kaczyńskiego, odbył się w sobotę w Janowie Lubelskim. Poseł PiS poślubił Marię, z którą zaręczył się w 2022 roku w kopalni Bogdanka na Lubelszczyźnie, co wywołało wówczas wiele
kontrowersji
. Na ślubie zabrakło jednak prezesa PiS. Jak relacjonował
Super Express
, na weselu bawili się jednak m.in. Mateusz Morawiecki, Przemysław Czarnek, Mariusz Błaszczak, Piotr Muller, Andrzej Adamczyk, Jacek Sasin i Jacek Ozdoba.
Również w sobotę odbył się ślub posła Suwerennej Polski
Jana Kanthaka
i jego wybranki Angeliki. Uroczystość odbyła się w zabytkowym kościele w Kazimierzu Dolnym. Poseł sam pochwalił się w sieci zdjęciami ze ślubu.
Życzenia młodej parze za pośrednictwem Twittera złożył
Zbigniew Ziobro
, który ze względu na stan zdrowia nie wziął udziału w uroczystości.
"Angeliko i Janku, tak bardzo chciałbym być dzisiaj z Wami, widzieć tak piękną Młodą Parę, Wasze szczęście, miłość i radość. Ale znane Wam względy stanęły na przeszkodzie. Życzę Wam wspaniałej przyszłości, wypełnionej wspólnie spełnianymi marzeniami, codziennych wielu uśmiechów i radości wypływającej z wychowywania dzieci. Gdy jesteście razem, to macie ze sobą całą moc wzajemnej miłości. A gdy nadejdzie trudniejsza chwila, to Wasza miłość zawsze da Wam siłę, by stawić jej czoła. Angeliko i Janku - z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego na Waszej nowej drodze życia! Bądźcie szczęśliwi!" - napisał.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Michał Moskal on Twitter: "Maj to piękny czas na rozpoczynanie nowych rozdziałów w życiu dlatego dziś małe świętowanie 30. urodzin, a za kilka dni ślub i wesele! :) pic.twitter.com/Z0ZX5J39Fm / Twitter"https://x.com/Michal_Moskal/status/1787393209179545978
Pokaż więcej (5)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA