Logo
  • DONALD
  • PARTIA RAZEM PRZEPRASZA ZA NAWOŁYWANIE DO BOJKOTU CISOWIANKI

Partia Razem przeprasza za nawoływanie do bojkotu Cisowianki

11.02.2020, 13:42
Partia Razem
opublikowała dziś na swoim Facebooku
przeprosiny
skierowane do
producenta Cisowianki
. To efekt przegranego procesu sądowego. 
"Partia Razem przeprasza spółkę Nałęczów Zdrój sp. z o. o., producenta wody mineralnej Cisowianka, za to, że naruszyła Jej dobra osobiste - renomę i prawo do klienteli - w ten sposób, że bez jakiegokolwiek uzasadnienia wzywała do bojkotu oferowanych przez nią produktów, bezpodstawnie sugerując, że spółka Nałęczów Zdrój sp. z o. o. naruszała lub sprzeciwiała się prawom kobiet" - czytamy.
Przypomnijmy, że w czerwcu 2017 roku Partia Razem nawoływała do bojkotu Cisowianki, argumentując to tym, że
wiceprezes firmy produkującej wodę działa w organizacji antyaborcyjnej.
"Na stronie Szantaż z dala od szpitala znajdziecie garść informacji na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji. Jednym z hojniejszych darczyńców okazał się wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki. Warto poinformować znajomych oraz pamiętać, gdy następnym razem będziecie kupować wodę!" - pisano. 
Teraz, w ramach wykonania wyroku sądowego, partia "
wyraża ubolewanie
, że nie dochowała należytej staranności i nie podjęła próby ustalenia, czy Nałęczów Zdrój sp. z o. o. podejmowała jakiekolwiek działania kierując się względami ideologicznymi i tym samym czy istniała podstawa do bojkotu jej produktów".

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

 

Chcesz nam pomóc zmieniać polskie media? Przeczytaj, dlaczego warto: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA