Logo
  • DONALD
  • TOM HANKS I JEGO ŻONA ZARAŻENI KORONAWIRUSEM

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem

12.03.2020, 08:25
fot. East News
Tom Hanks i jego żona Rita mają koronawirusa.
Aktor poinformował o zakażeniu za pomocą Instagrama.
"Cześć wszystkim.
Rita i ja jesteśmy w Australii. 
Czuliśmy się nieco zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni i dokuczały nam bóle mięśni. Rita miała dreszcze i oboje mieliśmy nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby zachować się odpowiedzialnie, czego wymaga obecna sytuacja, poddaliśmy się testom na koronawirusa.
 Wynik okazał się pozytywny 
- napisał Tom Hanks na Instagramie" - napisał Hanks na Instagramie.
"Co dalej? Trzeba przestrzegać zasad. 
My, Hanksowie, będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne.
Będziemy Was informować na bieżąco. Dbajcie o siebie!" - zakończył.
Tom Hanks może znajdować się
w grupie podwyższonego ryzyka.
Aktor niedawno ujawnił, że
zmaga się z cukrzycą
, a naukowcy podkreślają, że to właśnie osoby przewlekle chore są najbardziej narażone na rozwinięcie się choroby.
Sytuację skomentował na Insatgramie też
syn aktora
Chet Hanks:
"
To prawda, moi rodzice zarazili się koronawirusem
. Są teraz w Australii, bo ojciec pracował tam nad nowym filmem. Rozmawiałem z nimi przez telefon, nic im nie jest, nie czują się nawet aż tak źle, nie panikują, ale muszą się zastosować do zaleceń. Nie martwcie się, doceniam waszą troskę i ciepłe słowa, ale wszystko będzie w porządku" - skomentował Chet na Instagramie.

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Hello, folks. Rita and I are down here in Australia. We felt a bit tired, like we had colds, and some body aches. Rita had some chills that came and went. Slight fevers too. To play things right, as is needed in the world right now, we were tested for the Coronavirus, and were found to be positive. Well, now. What to do next? The Medical Officials have protocols that must be followed. We Hanks' will be tested, observed, and isolated for as long as public health and safety requires. Not much more to it than a one-day-at-a-time approach, no? We'll keep the world posted and updated. Take care of yourselves! Hanx!https://www.instagram.com/p/B9nVasnBNF5/?utm_source=ig_embed
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA