Logo
  • DONALD
  • NACJONALIŚCI ŻYCZĄ UŚMIECHU ADAMOWI ANDRUSZKIEWICZOWI

Nacjonaliści życzą uśmiechu Adamowi Andruszkiewiczowi

11.05.2018, 09:31


Młody poseł zdążył w nieco ponad dwa lata "zaliczyć" sześć oragnizacji, i być może jest to pewien rekord. Nacjonaliści z
Młodzieży Wszechpolskiej
mogą faktycznie czuć się zdradzeni:
Adam Andruszkiewicz
został posłem dzięki pomocy struktur narodowców w tworzącym się ruchu Kukiz'15. Jednak lider ugrupowania,
Paweł Kukiz
, szybko pokłócił się z narodowcami i Andruszkiewicz długo tam miejsca nie zagrzał.


Kolejnym miejscem stało się więc koło "Wolni i Solidarni", stworzone przez
Kornela Morawieckiego
, wyrzuconego za pogwałcenie przepisów dotyczących głosowania (głosowała za niego posłanka na "jego ustne polecenie i upoważnienie", co jest zabronione). Pozostali członkowie koła poselskiego to również byli członkowie Kukiz'15. Jako poseł WiS, Andruszkiewicz dołączył do inicjatywy firmowanej przez
Rafała Ziemkiewicza
, "Endecji", która szybko okazała się być fiaskiem.


Aktualnie Andruszkiewicz ogłosił powstanie nowej siły społeczno-politycznej, której celem będzie aktywizacja młodych ludzi i postawienie
Donalda Tuska
przed Trybunałem Stanu.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA