Logo

Zdjęcie dnia

16.06.2019, 11:04
Zdjęcie zrobione po wczorajszym Półmaratonie Wrocławskim.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA

Popularne dzisiaj

Bogucki: polskim firmom należy się odbudowa Ukrainy

Bogucki: polskim firmom należy się odbudowa Ukrainy
21
" Za to, co zrobiliśmy, za to, co zrobił rząd, samorządy, organizacje pozarządowe i miliony Polaków". Zobacz więcej »

Polityczka KO tłumaczy się portalowi Zero z wepchnięcia się w kolejkę w szpitalu: ja też płacę składki

Polityczka KO tłumaczy się portalowi Zero z wepchnięcia się w kolejkę w szpitalu: ja też płacę składki
22
Miała też dodać, że "żałuje, że nie poszła prywatnie, bo nie miałaby teraz nieprzyjemności". Zobacz więcej »

Rząd szykuje się do podwyżki podatku za małpki i energetyki, bo budżet średnio się spina

Rząd szykuje się do podwyżki podatku za małpki i energetyki, bo budżet średnio się spina
36
"Nie chodzi tutaj o zachęcenie do reformulacji napojów, a jedynie o kolejną opłatę mającą ratować źle zarządzany i zadłużony budżet państwa".  Zobacz więcej »
Więcej popularnych