Logo
  • DONALD
  • INFLUENCERKA MODOWA DAŁA OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE I MOCNO DAJE ZNAĆ, ŻE WYKOŃCZY OSOBĘ, KTÓRĄ PRZYJMIE DO PRACY

Influencerka modowa dała ogłoszenie rekrutacyjne i mocno daje znać, że wykończy osobę, którą przyjmie do pracy

15.10.2021, 06:40
W maju tego roku głośno zrobiło się o aktorce
Mai Bohosiewcz
, która wzorem
Carrie Bradshaw z
Seksu w wielkim mieście
poinformowała, że
szuka osobistej asystentki
. Wymagania, które przedstawiła aktorka, były niemałe:
"Nienormowany czas pracy, często też nienormalny czas pracy. Dla osoby ze stalowymi nerwami, która potrafi działać pod presją czasu i pod wpływem czynników stresujących. Proszę się nie zgłaszać, jeżeli "szkoda, że nie Kraków, szkoda, że nie Dusseldorf", ja wiem, że szkoda. I też mi przykro, ale szanujmy swój czas. Praca stacjonarna w Warszawie dla osób, które już tu mieszkają" - napisała Bohosiewicz.
"Jest to praca dla osób, które informując o problemie, przychodzą przynajmniej z jednym, nawet średniej jakości, rozwiązaniem.
Osoby, które wiedzą, że ich stan zdrowia interesuje tylko dwie osoby na świecie: mamę i lekarza prowadzącego"
- napisała.
Pisaliśmy o tym tutaj:
Teraz osobistej asystentki szuka kolejna influencerka
Anna Skura
. Celebrytka prowadzi
instagramowe
konto
WHAT ANNA WEARS
. Skura na swojej stronie internetowej wprost napisała, że poszukuje osoby, która
będzie podobna do Andrei
z filmu
Diabeł ubiera się u Prady.
"Wiek, Twoje imię czy znak zodiaku jest dla nas raczej bez znaczenia. Najważniejsza dla nas jest Twoja dobra energia, ale też bardzo ważne są dla nas Twoje umiejętności. Widziałaś film
Diabeł ubiera się u Prady? -
może jest nieco przerysowany i wartości, które tam widzimy to nie te, którymi się kierujemy. Ale jedno jest pewne,
szukamy kogoś równie zaangażowanego, lojalnego i wkładającego w swoją pracę całą siebie
.
Jeśli masz duszę Andrei,
niekoniecznie musisz mieć duże doświadczenie, ale jesteś super "ogarnięta", możesz robić te mniej i te bardziej przewidywalne rzeczy.
Jeżeli załatwisz helikopter podczas huraganu, to na pewno właśnie Ciebie potrzebujemy!"
- napisała.
"Szukamy dobrze zorganizowanej dziewczyny, która wpierałaby nas w sprawach nie tylko organizacyjnych, ale również kreatywnych. Nie tylko zawodowych, ale też prywatnych. Kochającej social media: instagram, nowe media. Taka, która zna ( i lubi ) markę Whatannawears & Nusa i będzie myśleć o krok przed nami. Takie są właśnie dziewczyny z naszego teamu!" - dodała celebrytka.
W pierwszym etapie rekrutacji należy
odpowiedzieć na dwa pytania
: "Dlaczego chcesz dla mnie pracować i dlaczego uważasz, że jesteś idealna na to stanowisko" i "Od jakiego wydarzenia w moim życiu zaczęłaś mnie obserwować, podaj mi 3 różne historie, które zapamiętałaś (mogą być w jednym zdaniu)".
Osoby, które spełnią oczekiwania Skury, zostaną zaproszone do
drugiego etapu
, gdzie będą musiał wykonać jakieś zadanie zlecone przez influencerkę:
"Może to będzie zorganizowanie helikoptera a może obróbka zdjęcia, albo przygotowanie krótkiej prezentacji.
Może to będzie załatwienie pana elektryka czy wywozu elektrośmieci, czyli zmywarki
, a może przygotowanie i opracowanie scenariusza sesji nowej kolekcji" - można przeczytać w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
Do nowych obowiązków asystentki Anny Skury będzie należało:
"Wspieranie działań zespołu WhatAnnaWears, kreatywne wspieranie treści publikowanych na SoMe, przygotowanie raportów dla klientów, pomoc w sesjach zdjęciowych w Polsce i za granicą. Kontakt z menagerem, zespołem Nusa, załatwianie bieżących  spraw na „mieście”. Sprawdzanie i koordynowanie spraw organizacyjnych, to może być wszystko, od robienia zakupów do biura po asystowanie w zagranicznych sesjach zdjęciowych, kreowanie nowego contentu, asortymentu w sklepie, wymyślanie wspólnych projektów i koordynowanie ich. Pomoc w prywatnych sprawach. Dyspozycyjność 6-8 godz. dziennie, ale bywa, że są dni kiedy pracujesz mniej lub dużo więcej, jeśli jest akurat taka potrzeba (to jest temat do uzgodnienia) Kreatywna współpraca i tworzenie dodatkowych projektów, takich jak np. ebook, współpraca z księgową, przygotowanie dokumentów, delegacji" - napisano w ogłoszeniu.
Jeśli chodzi o warunki pracy, to celebrytka chwali się elastycznym czasem pracy, możliwością kreowanie marek WHAT ANNA WEARS i NUSA i płatnym urlopem:
"Praca w naszym zespole należy do bardzo przyjemnych, pracują tu same świetne dziewczyny, zaangażowane, z super energią, dlatego jesteśmy pewne, że  bardzo polubisz tę pracę i  dobrze będziesz spędzać z nami czas. Choć nie ma co ukrywać, że nie jest to praca dodatkowa, są dni luźniejsze, ale są takie, w których pracujemy naprawdę dużo.
Dobre, stałe wynagrodzenie
do ustalenia w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia, sposobu rozliczania (B2B mile widziane) Oferuje też premię za efektywną pracę przy dodatkowych projektach" - napisano w ogłoszeniu.
"Elastyczny czas pracy, generalnie szukamy kogoś do pracy na stałe, 5 dni w tygodniu ok. 8 h, ale praca jest zwariowana, czasem nieprzewidywalna, czasem będziesz widzieć swoją szefową codziennie, czasem nie będziesz jej widzieć przez 2 miesiące. C
zasem zaczynamy o 7 czasem o 12, czasem kończymy o 16 a czasem o 23.
Kto wie co nas razem czaka. Jedno jest pewne, będziesz tym zafascynowana! A czasem, gdy będziesz mieć gorszy dzień, zostajesz po prostu w domu pod kocykiem i kontaktujemy się zdalnie. Możliwa praca częściowo zdalna, w przyszłości na pewno nie będzie z tym problemu. Na początek bardzo nam wszystkim zależy, by się poznać".
"Twoja praca i wizje mogą przekładać się na kreowanie naszych marek WHAT ANNA WEARS i NUSA. Pomysły mile widziane, ale ich realizacja jeszcze milej widziana.
Twoje wakacje Twój urlop w naszej firmie jest płatny, co oznacza, że nie jest odliczany od Twojego wynagrodzenia
" - dodano.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA