Logo
  • DONALD
  • GLIWICE: KIEROWCA OŚWIADCZYŁ SIĘ SWOJEJ DZIEWCZYNIE KOMUNIKATEM NA AUTOBUSIE

Gliwice: kierowca oświadczył się swojej dziewczynie komunikatem na autobusie

14.02.2025, 14:45
Fot.: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Spółka z o.o. w Gliwicach - Facebook
W czwartek
kierowca
gliwickiego autobusu
zatrzymał pojazd, którym kierował, aby oświadczyć się swojej partnerce. Informacją o zdarzeniu podzieliło się tamtejsze Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w swoich mediach społecznościowych.
Kierowca wybrał nietypowy sposób na zaręczyny: po tym jak zatrzymał pojazd, na ekranach pojawił się napis "wyjdź za mnie". Zwróciło to uwagę również przechodniów, napis "wyjdź za mnie" był bowiem widoczny na zewnątrz pojazdu - w miejscu, w którym standardowo wyświetlany jest kierunek jazdy.
Gest kierowcy autobusu spotkał się z pozytywnym odbiorem jego partnerki, która
przyjęła zaręczyny
. Pamiątkowe nagranie z tej okazji zostało opublikowane na facebookowym profilu gliwickiego PKM.
"PKM nie tylko przewozi pasażerów, ale także łączy serca! Nasz kierowca postanowił wyruszyć w podróż na całe życie i poprosił swoją ukochaną o rękę… z naszym autobusem w tle, bo to właśnie komunikacja łączy ludzi" - czytamy w opublikowanym komunikacie. - "Gratulujemy i życzymy szczęśliwej podróży przez życie!" - napisano.
Wydarzenie zostało również wykorzystane do działań marketingowych. Do oświadczyn kierowcy gliwickiego autobusu doszło 13 lutego, jednak w Walentynki mieszkańcy Gliwic będą mieli okazję, aby za darmo przejechać się tym samym pojazdem.
Autobus o godzinie 16:00 wyruszy w
Gliwicki Szlak Walentynkowy
. Przystankiem początkowym będzie ten zlokalizowany obok dworca PKP. Kolejno pojazd będzie kursował przez przystanki Muzeum, Piwna, Michałowskiego, a następnie wróci przed torowisko. Autobus będzie powtarzał tę trasę do godziny 19.00.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/reel/922352393070020https://www.facebook.com/reel/922352393070020
2. https://www.facebook.com/reel/2103901570118111https://www.facebook.com/reel/2103901570118111
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA

Popularne dzisiaj

Rymanowski odpowiada na krytykę Newsweeka na temat gości zapraszanych do jego programu

Rymanowski odpowiada na krytykę Newsweeka na temat gości zapraszanych do jego programu
62
"Każdy zasługuje na wysłuchanie. Żadni policjanci myśli nie mogą dyktować dziennikarzowi kogo może, a kogo nie może zapraszać".  Zobacz więcej »

Sondaż: KO może wygrać wybory, ale nie będzie rządzić

Sondaż: KO może wygrać wybory, ale nie będzie rządzić
25
Progu wyborczego nie przekroczyłaby m.in Nowa Lewica, na którą głos oddałoby 4,48 proc. Zobacz więcej »

W wyniku afery Epsteina, książę Andrzej został zwykłym Andrzejem

W wyniku afery Epsteina, książę Andrzej został zwykłym Andrzejem
35
Pałac Buckingham odebrał Andrzejowi tytuły i możliwość dalszego mieszkania w rezydencji Royal Lodge.  Zobacz więcej »

Żory: bezbożny złodziej włamał się do kościoła, okradł skarbonkę i wypił wino

Żory: bezbożny złodziej włamał się do kościoła, okradł skarbonkę i wypił wino
23
Oprócz pieniędzy ze skarbonek zabrał także butelkę wina mszalnego, które wpił na miejscu zdarzenia. Zobacz więcej »
Więcej popularnych