Logo
  • DONALD
  • KUKIZ NAGRAŁ PIOSENKĘ DLA WAŁĘSY: PŁYNIE "BOLEK" DO STOCZNI, BO TAM BUNT ZAGOŚCIŁ

Kukiz nagrał piosenkę dla Wałęsy: płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł

12.03.2019, 10:15
Lech Wałęsa
 opublikował na swoim Facebooku krążące w sieci
zdjęcie okazałego domu polityka Kukiz’15 Pawła Kukiza
. Muzyk napisał, że w związku z tym, że "dostąpił takiego zaszczytu", "chce się odwdzięczyć".
Kukiz nagrał piosenkę o Lechu Wałęsie
. Wyjaśnia, że miała się pojawić na jego nowej płycie, jednak wytwórnia Universal nie zgodziła się na to. 
- Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć
!
W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą...


- Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej - nie wiedzieć czemu- nie chciał - napisał. 
W dalszej części wpisu
Kukiz ogłosił konkurs na najlepszy teledysk do piosenki:
- Przy okazji - jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy - mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba.
Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość - poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy.  
Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić - dodał.
Piosenka zaczyna się słowami: "Płynie »Bolek« do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić »Bolka«".

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA