Logo
  • DONALD
  • BARTEK SITEK PO AFERZE Z GARGAMELEM ZAWIESZA PODCAST I WSPÓLNE STREAMOWANIE

Bartek Sitek po aferze z Gargamelem zawiesza podcast i wspólne streamowanie

26.09.2023, 13:50
Wczoraj wieczorem tiktokerka lauraklaus zdradziła kulisy związku ze swoim byłym partnerem youtuberem Jakubem Chuptysiem znanym w sieci jako Gargamel. Dziewczyna opowiedziała o ich
przemocowej relacji
w latach 2020-2021.
- W 2020 roku padłam ofiarą groomingu [uwodzenia dziecka przez dorosłego w celu wykorzystania - przyp. red.] i agresywnych zachowań przez znanego wam wszystkim Gargamela. Miałam 16 lat jak zaczęliśmy spotykać - mówiła.
Z jej relacji wynika, że youtuber od początku ją kontrolował, a także stosował
przemoc fizyczną i psychiczną
Gargamel prowadził kilka projektów z innym twórcą, Bartkiem Sitkiem, który występuje pod pseudonimem Generator Frajdy. Mężczyźni tworzyli wspólnie Dwóch Typów Podcast oraz kanał na Twitchu.
W związku z doniesieniami Laury, Sitek wydał oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Poinformował, że kończy
współpracę z Chuptysiem
.
"Laura zdobyła się na ogromną odwagę, dzieląc się swoimi doświadczeniami publicznie. [...] Jestem przerażony przemocą werbalną i fizyczną, której Kuba dopuścił się wobec Laury, jest ona nieakceptowalna. Czuję złość i smutek, że osoba, której ufałem okazała się do tego zdolna" - czytamy.
Sitek wyjaśnił, że dotychczas znał jedynie relację jego kolegi, z której wynikało, że ich relacja oraz rozstanie przebiegały w zgodzie i zrozumieniu. Twórca zignorował również niepokój związany z dużą różnicą wieku partnerów. Potwierdził także, że Gargamel udał się na odwyk.
"Wiedząc, że to wszystko było kłamstwem, a ja uciszyłem słuszne obawy, chcę zapaść się pod ziemię" - wyznał.
Na koniec przekazał, że znika z internetu, żeby "wszystko dobrze przemyśleć".
 
Warto przypomnieć, że kilka lat temu podobne oskarżenia względem Gargamela padły już ze strony innej partnerki youtubera - Diany. Wówczas Chuptyś zrzucił winę na dziewczynę, tłumacząc to jej problemami psychicznymi i jej uzależnienia od narkotyków czy pracy.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Bartek Sitek on Twitter: "pic.twitter.com/rnpVoAuCDY / Twitter"https://x.com/BartoSitek/status/1706618572296884287?s=20
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA