Logo
  • DONALD
  • POPULARNY WPIS TŁUMACZY, JAK "UZDROWIONO" TYSIĄCE CHORYCH, A TAKŻE 5 CM GUZA

Popularny wpis tłumaczy, jak "uzdrowiono" tysiące chorych, a także 5 cm guza

13.03.2021, 11:58
Na Facebooku ogromną popularność zdobywa
wpis Beaty Jaworskiej z Konina
, która opisuje, że
po miesiącach czekania na operację została odesłana do domu
. Kobieta pisze, że mimo wcześniejszych wskazań do operacji, teraz lekarze twierdzą, że jej 5-centymetrowego guza jednak nie trzeba usuwać.
Wszystko zbiegło się w czasie z
zaleceniem ministra zdrowia dotyczącymi ograniczania świadczeń
. NFZ w poniedziałek wydał komunikat, w którym wskazuje, że "w związku z rozwojem epidemii, na polecenie ministra zdrowia, centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo". Podkreślono jednak, że "ograniczenie udzielania świadczeń nie powinno dotyczyć planowej diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych" oraz zalecono, aby każdy przypadek oceniać indywidualnie. 
Beata Jaworska pisze natomiast, że "zrobiono z niej debila". W swoim wpisie
zwraca się do Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego
"Chciałam Wam Panowie ogromnie podziękować... Dzięki Wam, odwołano planowe zabiegi/operacje.. I po miesiącach czekania na wyczekaną operację, która miała zmienić moje życie na "normalne'' - wszystko odwołano i odesłano mnie do domu tak jak stałam..." - czytamy. 
"A zrobiono to w najprostszy sposób - zrobiono z człowieka debila... Ze mnie jak i z setki (jak nie tysiące) innych osób...
Z guza, który musi być usunięty bo powoduje szereg nieprawidłowości w organizmie co zostało stwierdzone przez fachowych lekarzy - nagle... NIE TRZEBA GO USUWAĆ!
Nic się nie dzieje!!! Otrzymałam do rąk kartę anestezjologiczną, wszelkie wskazówki co do pielęgnacji rany, nazajutrz miała się odbyć operacja... A tu nagle wieczorem przychodzi lekarz twierdząc, że nic nie trzeba robić... Akurat wtedy, kiedy narzuciliscie z góry lekarzom odwołanie planowych operacji...". 
Kobieta podkreśla, że
nie wiadomo, czy jej guz jest nowotworowy
 i może spowodować śmiertelną chorobę immunologiczną. Skarży się też, że opuszczając szpital nie otrzymała stosownych wyników badań i musi teraz o nie prosić. 
"Domyślam się, że to nie wina lekarzy. Oni także zostali sami z tym wszystkim. Narzucenie Waszych chorych zasad z góry... Gdzie przecież Wy macie samych najlepszych specjalistów pod nosem 24h na dobę... Więc czym się martwić?... Mieliscie rok czasu. Żeby przygotować nasze szpitale oraz kadrę lekarską na trwającą pandemię... Zamiast dokupić porządne respiratory, wyposażyć lekarzy, oddziały... DALIŚCIE K***A MILIONY RYDZYKOWI, a teraz
zabieracie zwykłym, szarym ludziom ostatnią deskę ratunku???
" - pisze.
Wpis kobiety został już udostępniony ponad 21 tysięcy razy.  

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://twitter.com/NFZ_Centrala/status/1369014249469665285?s=20https://twitter.com/NFZ_Centrala/status/1369014249469665285?s=20
2. https://www.facebook.com/beata.wojciechowska.52/posts/3792934230772278https://www.facebook.com/beata.wojciechowska.52/posts/3792934230772278
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA