Logo
  • DONALD
  • USA: POLICJANTKA UTRZYMUJĄCA BLISKIE RELACJE ZE WSZYSTKIMI KOLEGAMI Z GWIAZDY LOKALNEGO SKANDALU STAŁA SIĘ GWIAZDĄ MEMÓW

USA: policjantka utrzymująca bliskie relacje ze wszystkimi kolegami z gwiazdy lokalnego skandalu stała się gwiazdą memów

20.01.2023, 13:00
26-letnia policjantka Maegan Hall została zwolniona za rzekome
kontakty seksualne z sześcioma kolegami z pracy
, m.in. podczas służby. Departament policji w La Vergne w stanie Tennessee zwolnił także 4 innych funkcjonariuszy za niewłaściwe zachowanie, a kolejnych trzech zawieszono.
 
Skandal wybuchł po tym, jak 12 grudnia burmistrz Jason Cole złożył skargę do departamentu, ponieważ otrzymał anonimowe doniesienia, że Hall rzekomo utrzymywała stosunki seksualne z innymi członkami policji. We wstępnym raporcie z 28 grudnia stwierdzono, że funkcjonariuszka m.in. bawiła się na imprezie w jacuzzi w domu sierżanta Erica Staatsa. 
6 stycznia stacja NewsChannel5 Nashville opublikowała artykuł na swojej stronie dotyczący raportu policji. Skandal zainteresował inne tabloidy z całego kraju. 
 
Ponadto okazało się, że rozwiązła policjantka jest
mężatką
. Wewnętrzne śledztwo departamentu wykazało, że Hall próbowała zaangażować swojego męża, 28-letniego Jedidiaha, w intymne zabawy z oficerem i jego żoną. Z kolei New York Post donosi, że Jedidiah nie wiedział o wyczynach swojej żony.
Policjantka szybko stała się gwiazdą memów.
 
 
 
 
Internauci zaczęli porównywać Hall do dyrektor giełdy kryptowalut FTX
Caroline Ellison
, która również rzekomo angażowała się w stosunki seksualne ze swoimi pracownikami.

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA