Logo
  • DONALD
  • BIEDROŃ ZWINĄŁ DŁUGOPIS Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO, MÓWI, ŻE NA SZCZĘŚCIE

Biedroń zwinął długopis z Pałacu Prezydenckiego, mówi, że na szczęście

26.10.2023, 06:45
fot. KPRP
25 października odbył się drugi dzień konsultacji Andrzeja Dudy z przedstawicielami komitetów wyborczych, które dostały się do Sejmu. Prezydent spotkał się z politykami Trzeciej Drogi, Nowej Lewicy i Konfederacji.
W imieniu Trzeciej drogi na spotkaniu pojawili się prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz i lider Polski 2050 Szymon Hołownia.
 
Prezydent ugościł także Krzysztofa Bosaka, Sławomira Mentzena, Grzegorza Brauna, Włodzimierza Skalika oraz Przemysława Wiplera.
 
Z ramienia Nowej Lewicy z Dudą spotkali się Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń, Adrian Zandberg, Magdalena Biejat, Wojciech Konieczny i Waldemar Witkowski.
- Na spotkaniu niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Każdy ma swoje osobiste odczucia. Myślę, że prezydent jest coraz bardziej przekonany co do tego, że
opozycja współpracuje ze sobą
, jest spójna - przekazał Czarzasty.
Po spotkaniu Lewica udzieliła komentarza dziennikarzom. Biedroń przyznał się, że zabrał długopis z Pałacu Prezydenckiego.
- Ja z kancelarii prezydenta
wziąłem długopis na pamiątkę
, ponieważ pan prezydent zadeklarował, że podpisze najlepszą decyzję dla Polski. Dlatego ten długopis, który jest po części symbolem tej prezydentury, przyniesie dużo szczęścia dla Polaków. Wierzę, że prezydent uszanuje wybór tych 75 proc. Polek i Polaków, którzy zagłosowali w tych wyborach - podsumował.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Kancelaria Prezydenta on Twitter: "W Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie Prezydenta @AndrzejDuda z przedstawicielami Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polskie Stronnictwo Ludowe - Polska 2050 Szymona Hołowni: @KosiniakKamysz i @szymon_holownia.Prezydentowi towarzyszą: Szef KPRP @GIBandych i... pic.twitter.com/Zog1yNcmjZ / Twitter"https://x.com/prezydentpl/status/1717111777379426681?s=20
Pokaż więcej (3)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA