Logo
  • DONALD
  • STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW MASZERUJE PRZEZ WARSZAWĘ I CHCE KOŃCA "PLANDEMII"

Strajk przedsiębiorców maszeruje przez Warszawę i chce końca "plandemii"

16.09.2020, 18:29
fot. East News
Dwie demonstracje miały miejsce w Warszawie w ostatnią środę. 16 września demonstrowali hodowcy norek, politycy i Agrounia:
Ulicami stolicy przeszła też grupa związana ze
Strajkiem Przedsiębiorców
i
Pawłem Tanajno
.
Postulaty demonstrujacych to: zniesienie wszelkich ograniczeń i zakazów wobec firm z branży eventowej (targi, szkolenia, kongresy), rozrywkowej, w tym dyskotek i klubów, gastronomii i turystyce oraz w handlu, wynagrodzenie za czas przymusowej kwarantanny, wypłacane w 100% dla pracownika plus ekstra 30% dla pracodawcy - realizowane w całości przez ZUS, otwarcie w normalnej formie służby zdrowia, szkoły wolne od maseczek, podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł.
Lider Strajku Przedsiębiorców mówił też o taak zwanej ustawie
bezkarność+.
- Od rana dostaję mnóstwo pytań, czy ten protest jest przeciwko maseczkom? Czy ten protest jest za uznaniem, że koronawirus nie istnieje?
Chciałem powiedzieć, że my nie koncentrujemy się na chorobie, tylko na źródle jej pochodzenia. A źródłem pochodzenia wszystkich kłopotów, które dotykają Polaków, jest nieodpowiedzialność kasty politycznej
, która w dniu dzisiejszym chce przegłosować ustawę przestępczość+. Oni chcą zalegalizować przestępczość, to jest zorganizowana grupa przestępcza, która niszczy fundament państwa, jakim jest praworządność.
Precz z tą bandą!
- krzyczał ze sceny Tanajno.

Cześć, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy serwisem tworzonym przez osoby, które nie chcą pracować w korporacyjnych mediach, bo uważają, że nie ma w nich już prawie miejsca na humor i etyczne dziennikarstwo.

Jeżeli chcesz pomóc zbudować nam coś świeżego i wartościowego, zajrzyj na nasz Patronite.

Oto dlaczego warto nas wspierać, piątka Donalda:

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.
2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, co za co ktoś zapłacił.
3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.
4. Bo umówmy się, zdarzyło ci się gorzej wydać te 10 zł.
5. Bo malujemy uśmiech na twojej buzi, a nie ma nic cenniejszego, słodziaku. 

A poza tym czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Po więcej memów i Stories chodźcie na Instagramhttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać codziennie podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/watch/live/?v=739703093245553&ref=watch_permalinkhttps://www.facebook.com/watch/live/?v=739703093245553&ref=watch_permalink
2. https://www.facebook.com/watch/?v=739703093245553&extid=kOewkHRHuFpMwsFqhttps://www.facebook.com/watch/?v=739703093245553&extid=kOewkHRHuFpMwsFq
Pokaż więcej (2)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA