Logo
  • DONALD
  • KINGA RUSIN ZŁA NA MEMY I KOMENTARZE I ŻE LUDZIE NIE SZANUJĄ DZIENNIKARSTWA

Kinga Rusin zła na memy i komentarze i że ludzie nie szanują dziennikarstwa

13.02.2020, 11:20
Kinga Rusin
, która po raz kolejny
relacjonowała dla TVN rozdanie Oscarów,
wstawiła w poniedziałek na Instagram
zdjęcie z Adele.
Dziennikarka chwaliła się, że była
na prywatnej imprezie Beyoncé i Jaya Z
, z Adele rozmawiała o butach, Jay Z uczył ją układu tanecznego, a z
Leonardo DiCaprio
tańczyła za rękę.
"Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć. Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami" - relacjonowała.
"Otoczony wianuszkiem dziewczyn
Bradley Cooper
posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West i Travis Scott wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie.
Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy.
W towarzystwie Lany del Rey był reżyser
Jo Jo Rabbit
- Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam".
Wpis wywołał spore
zainteresowanie w zagranicznych mediach
ze względu na zdjęcie Adele, która przeszła ogromną metamorfozę.
Ostatecznie
Rusin postanowiła "zarchiwizować" zdjęcie
z zamkniętej imprezy. We wpisie na Instagramie dodała też, że nie będzie udzielać na ten temat wywiadów:
Okazuje się, że, to nie koniec wpisów dziennikarki TVN dotyczących relacji z prywatnej imprezy u Beyoncé i Jaya Z. Wczoraj Rusin przyznała, że
"siedząc w Los Angeles zaśmiewa się z memów powstałych na kanwie jej relacji":
"Tak, moje przygody były jak z bajki i są wręcz niewiarygodne.
Sama mam ochotę te memy tworzyć.
Ale najśmieszniejsze jest to, że to co opisałam jest prawdą. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Nie wierzycie? Niech będzie, że mi się przyśniło, jeśli oczywiście lepiej się poczujecie" - napisała Rusin na Instagramie.
Dziennikarka TVN
przyznała, że "insiderską relację" z imprezy pisała bardzo ostrożnie ze względu na rygorystyczne przepisy
obejmujące dziennikarzy w Kalifornii. Rusin stwierdziła też, że swoją publikacją
naraziła się wielu osobom
w Los Angeles, "ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich":
"Oczywiście naraziłam się wielu osobom w Los Angeles takim materiałem. Ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich
. I trzeba trochę odwagi. Dziennikarze cały czas wszystkim się narażają. Bardziej narażam się myśliwym czy Ministerstwu Środowiska. Więc na pewno nie będę się przejmować ewentualnym zakazem wstępu na imprezy w USA. A miłą nagrodą są zaproszenia udzielenia wywiadów w światowych telewizjach" - napisała Rusin.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go na razie do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin. ********** I would like to respond to Polish and foreign media, including television stations, approaching me with proposals of an interview regarding the picture that I previously posted. No, I will not give such interviews, for obvious reasons.https://www.instagram.com/p/B8czSGyFvBI/
2. Siedzę przed komputerem w L.A. i zaśmiewam się z memów powstałych na kanwie mojej relacji. Tak, moje przygody były jak z bajki i są wręcz niewiarygodne. Sama mam ochotę te memy tworzyć. Ale najśmieszniejsze jest to, że to co opisałam jest prawdą. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Nie wierzycie? Niech będzie, że mi się przyśniło, jeśli oczywiście lepiej się poczujecie. Bardzo mnie cieszy, że tak wielu cztelników portali plotkarskich tak gwałtownie zaczęło wyznawać umiłowanie do prywatności... celebrytów. A hejterzy zaczęli opowiadać o moralności. Cuda po prostu. Nagle mikro relacja z udziału w imprezie gwiazd wywołała dyskusję o tym co wolno, a czego nie wolno dziennikarzowi. Otóż spieszę z wyjaśnieniem, że kwestia ta jest mocniej uregulowana w Kalifornii niż w Polsce. Są to reguły surowe, ale w ich ramach dziennikarz może działać i zbierać informacje, materiały oraz je publikować. Dlatego bardzo ostrożnie pisałam tę relację insiderską, aby działać zgodnie z regułami. Było ...https://www.instagram.com/p/B8evtUXFnJY/
Pokaż więcej (2)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA