Logo
  • DONALD
  • ZAWODNIK PATOGAL PO POTRĄCENIU PO PIJAKU KOBIETY POUCZA JĄ, ŻEBY ODPOCZYWAŁA ZAMIAST LATAĆ PO MEDIACH

Zawodnik patogal po potrąceniu po pijaku kobiety poucza ją, żeby odpoczywała zamiast latać po mediach

09.04.2024, 07:00
Zawodnik Clout MMA
Denis Labryga
odniósł się do medialnych doniesień, wedle których miał potrącić młodą dziewczynę, prowadząc auto
pod wpływem alkoholu
. Przyznaje, że do zdarzenia doszło z jego winy, ale zapewnia, że alkohol pił poprzedniego dnia. Dziwi się też, że poszkodowana kobieta "lata po mediach" zamiast odpoczywać.
Według relacji
Faktu
do zdarzenia miało dojść w zeszłą środę. 24-letnia Laura, przechodząc przez pasy, została potrącona przez granatowego volkswagena, którego prowadził Denis Labryga. Kobieta twierdzi, że próbował
przekupić ją
, aby nie wzywała policji, tłumaczył, że jest "dziabnięty" i będzie miał problemy. Miał również oferować pieniądze jej ojcu. Patrol, który przyjechał na miejsce, przebadał Denisa alkomatem, wynik miał wskazywać na 0,5 promila.
Pisaliśmy o tym tutaj:
Teraz Labryga skomentował zdarzenie w oświadczeniu wydanym dla kanału FreakFightPolska. Prosi, aby pokazywać jego twarz i podawać nazwisko, bo nie jest o nich oskarżony. Jak tłumaczy, póki co był przesłuchiwany w charakterze świadka, ale przyznaje, że do zdarzenia doszło z jego winy.
-  
Nie zachowałem ostrożności
, gdy pokazała mi się zielona strzałka na skrzyżowaniu. W tym samym momencie zielone światło mieli piesi, bo bada biegły sądowy.
Twierdzi również, że wbrew medialnym doniesieniom, nie miał 0,5 promila alkoholu.
-
Było to 0,25, które było spadkowe
, bo 15 minutach w drugim badaniu wyszło 0,21, a po 15 minutach w trzecim badaniu - 0,17.
Zwraca się również do poszkodowanej kobiety:
- Pani Lauro, przykro mi, że tak się stało, ale jestem zdziwiony, że dzień później, po zdarzeniu,
zamiast odpoczywać, lata pani po mediach i mnie oczernia
, głosząc nieprawdę w paru kwestiach. Żadnego przekupstwa nie było, ani chęci ucieczki. Czekałem razem z poszkodowaną na przyjazd służb. 
- Posłuchajcie, zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji, ale warto nieraz wysłuchać drugiej strony, a nie psy wieszać na człowieku i robiąc z niego najgorszego. Dzień wcześniej na wieczór byłem u rodziny i piliśmy sobie wódeczkę. Posiedzieliśmy do dosyć późna, a jak wstałem, dnia następnego po południu, to nie czułem, że mam kaca. Dlatego wsiadłem. I to był mój błąd. Mogłem się zbadać. Mimo tego, że się dobrze czułem. Przestroga dla młodych. Uczcie się na moich błędach, a nie na swoich - mówi.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. SZOK! DENIS LABRYGA WYZNAJE PRAWDE O POTRĄCENIU KOBIETY! (BOXDEL, BANDURA, FAME, NITRO, KONOP)https://youtu.be/XQpoRSTrctI?si=qkPgDPOxmyyS9Rq0&t=865
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA