Logo
  • DONALD
  • GWIAZDA ONLYFANS ZYSKAŁA NA POPULARNOŚCI, BO JEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ OKAZAŁA SIĘ DLA ODBIORCÓW POCIĄGAJĄCA

Gwiazda OnlyFans zyskała na popularności, bo jej niepełnosprawność okazała się dla odbiorców pociągająca

22.01.2022, 17:01
Sexworkerka
Alex Elnido
znalazła się w jednym procencie najlepiej zarabiających twórców na OnlyFans. Okazało się, że dziewczynie pomogło w tym to, że ma przytwierdzony do ciała specjalny worek na niestrawione resztki pokarmu, mocz czy kał. 
Elnido od dziecka walczy z problemami zdrowotnymi. Gdy była mała zdiagnozowano u niej zapalenie jelita grubego. W dorosłym życiu lekarze skierowali ją na tzw. dietę BRAT zalecaną osobom z rozstrojami żołądka. Składa się z bananów, ryżu, musu jabłkowego i tostów. W efekcie zmagała się z anemią i ciągłym zmęczeniem, przez które musiała pożegnać się ze swoją
wymarzoną karierą położnej
. Musiała łapać się różnych słabo płatnych zajęć dorywczych.
W 2014 roku współlokator pokazał jej, że może zarabiać w inny sposób - rozbierając się przed kamerką internetową. Szybko stała się popularna. Zarobki również były o wiele lepsze - w kilka miesięcy zarobiła ponad 4000 dolarów.
W pewnym momencie jej stan zdrowia zaczął się pogarszać. Dziewczyna musiała przejść operację usunięcia okrężnicy z jelitem cienkim. Dlatego jej ciało zostało wyposażone w nowe urządzenie.
Po namowie klientów i przyjaciół 26-latka wróciła na OnlyFans. Na ten moment zebrała
ponad 1000 subskrybentów
.
- Oszczędzam pieniądze na zakup mieszkania i próbuję zainwestować w jakąś kryptowalutę - przyznała w rozmowie z New York Post.
To zainspirowało ją do stworzenia kalendarza z fotografiami jej i innych pracownic seksualnych z niepełnosprawnościami. 
- Ludzie, którzy wyglądają niekonwencjonalnie, rzadko są reprezentowani w sposób, który nie jest fetyszyzowany lub monetyzowany przez przemysł seksualny - tłumaczyła.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA