Logo
  • DONALD
  • PREZES RYANAIRA OBERWAŁ KREMÓWKAMI OD AKTYWISTÓW KLIMATYCZNYCH

Prezes Ryanaira oberwał kremówkami od aktywistów klimatycznych

08.09.2023, 07:30
Dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair
Michael O'Leary
miał wczoraj spotkać się z dziennikarzami przed jednym z budynków Komisji Europejskiej w Brukseli. Jednak tuż przed spotkaniem został
zaatakowany przez aktywistów klimatycznych
ciastem z kremem:
- Witajcie w Belgii, zatrzymajcie zanieczyszczenia - krzyczeli działacze i dwukrotnie uderzyli Irlandczyka tortem w twarz.
Aktywiści oprócz ciasta pojawili się także z banerem przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. W czasie rozmowy z dziennikarzami O'Leary stwierdził, że było to
najcieplejsze powitanie
, z jakim kiedykolwiek spotkał się w Belgii:
 - Zresztą lubię ciasto z kremem, to moje ulubione! Dam im jednak wskazówkę, następnym razem zamiast sztucznego kremu z soi użyjcie kremu irlandzkiego na bazie nabiału. Smakuje znacznie lepiej - stwierdził dyrektor.
O'Leary tłumaczył, że przyleciał do Brukseli, aby von der Leyen petycję w sprawie strajków kontrolerów ruchu lotniczego. W piśmie UE jest wezwana do zapewnienia bezpieczeństwa przelotów w przypadku strajków krajowych kontrolerów ruchu lotniczego. Pod dokumentem podpisało się 1,5 mln osób.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA