Logo
  • DONALD
  • POZNAŃ: ZNOWU POBICIE ZA NIEWŁAŚCIWY KOLOR WŁOSÓW, ZNOWU NAD RUSAŁKĄ, ZNOWU "ZA LGBT"

Poznań: znowu pobicie za niewłaściwy kolor włosów, znowu nad Rusałką, znowu "za LGBT"

13.08.2020, 18:43
fot. Facebook
W ostatni piątek informowaliśmy o pobiciu dwóch nastolatek nad poznańską Rusałką. Motywem ataku dziewczyny był kolor włosów jednej z nich.
Wszystko wskazuje na to, że w Poznaniu doszło do kolejnego pobicia z powodu nienawiści.
"Po upływie dwóch godzin usłyszałem głośne krzyki w kierunku większości osób znajdujących się tam. Miedzy innymi takie jak ''Pedały jedne", "Cioty jeb**'', "Tu dzieci chodzą" (Dzieci w tym miejscu nie dostrzegłem, chociaż według mnie to i tak ma najmniejsze znaczenie), generalnie padała od nich niezbyt miła oraz kulturalna wiązanka słów. Było to dwóch pijanych facetów, początkowo kierowali się w moją stronę ale skręcili w bok. W międzyczasie widziałem faceta który przyjechał w to samo miejsce rowerem. Panowie zaczęli się do niego rzucać więc chwyciłem rzeczy i chciałem uciec, bo najczęściej unikam takich sytuacji ale nie zdążyłem. Nie wiem czy widzieli jak chciałem uciec czy co ale znaleźli się nagle obok mnie. Ja spanikowałem i nie wiedziałem co robić. Nagle poczułem wypełniającą mnie niemoc. Jeden z wyciągnął pałkę teleskopową".
"Zostałem nią zaatakowany. Byłem bity w szczególności po głowie i twarzy, przez jednego z nich. Drugi tylko się śmiał i próbował powstrzymać tamtego mówiąc- "no daj spokój","chodź" ,ale nic nie zrobił aby go ode mnie odciągnąć. Pan który mnie bił, wypowiadał tylko w kółko "Ty pedale", "Ty cioto". Wiele nie pamiętam. To chyba wina zadanych mi ciosów podczas których kilka razy upadałem.
Byłem w takim szoku że trudno mi jest teraz coś sobie przypomnieć... Na sam koniec, jeszcze gdyby tylko tego było mało zaczęli przeszukiwać mój plecak i spodnie. Ukradli mi okulary i telefon...Dlaczego podeszli? Podejrzewam, że nie spodobały się im moje pofarbowane włosy i kolczyk... Nie wiem... Ale było to coś okropnego...Nigdy w życiu nic takiego mi się nie przytrafiło
". 
Miłosz prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców:
Pobity mężczyzna do posta dołączył wyniki obdukcji:
fot. Facebook
Warto przypomnieć, że kodeks karny nie chroni też przed znieważeniem ze względu na orientację seksualną.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/MiloszMiklaszewski/posts/3343407105682455https://www.facebook.com/MiloszMiklaszewski/posts/3343407105682455
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA