Logo
  • DONALD
  • NA ŚWIĘTA PIERWSZA DAMA ODZYSKAŁA GŁOS I WYKORZYSTAŁA GO DO ZŁOŻENIA ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH RAZEM Z PREZYDENTEM DUDĄ

Na święta pierwsza dama odzyskała głos i wykorzystała go do złożenia życzeń świątecznych razem z prezydentem Dudą

24.12.2022, 14:00
fot. KPRP
Andrzej Duda i Agata Konrhauser-Duda
złożyli już Polakom świąteczne życzenia. Dwuminutowe nagranie opublikowała Kancelaria Prezydenta. 
- Szanowni państwo, drodzy rodacy w kraju i za granicą, w wigilię Świąt Narodzenia Pańskiego prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i pozdrowień. Niech ten niezwykły czas przyniesie nam umocnienie i wyciszenie. Niech odnowi łączące nas więzi - mówi prezydent. 
- W tą cichą i świętą noc w polskich domach na całym świecie rozbrzmiewają serdeczne życzenia, rozmowy przy świątecznym stole i piękne polskie kolędy. Dzielimy się opłatkiem, a upominkami przypominamy bliskim, jak bardzo są dla nas ważni - dodaje pierwsza dama. 
Andrzej Duda zauważa, że
mijający rok "znów nie należył do łatwych"
- Gdy zaczęliśmy się cieszyć, że pandemia przygasa, nasz bliski sąsiad, Ukraina, padł ofiarą zbrojnej agresji. Ufamy, że te święta przyniosą państwu wiele spokoju, że pozwolą zapomnieć o troskach. (...) Przede wszystkim życzymy pokoju w naszych sercach, tak abyśmy razem mogli pokonać wszelkie trudności. 
- Szanowni państwo, proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia pomyślności w codziennych sprawach oraz nadziei i dobrych myśli u progu nowego roku. Niech szczęście z najbliższymi powraca do państwa miłymi wspomnieniami - składa życzenia pierwsza dama. 


Na rządowych stronach opublikowano już również życzenia od
premiera Mateusza Morawieckiego

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://twitter.com/prezydentpl/status/1606545474332364802?s=20&t=NI5cVjvIVIvXY5wwglMh3Qhttps://twitter.com/prezydentpl/status/1606545474332364802?s=20&t=NI5cVjvIVIvXY5wwglMh3Q
2. https://www.facebook.com/MorawieckiPL/posts/706449297512797https://www.facebook.com/MorawieckiPL/posts/706449297512797
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA