Logo
  • DONALD
  • TVP UKARAŁO OSOBĘ ODPOWIEDZIALNĄ ZA NIEZBYT STOSOWNE KADRY ZE STARSZĄ PANIĄ

TVP ukarało osobę odpowiedzialną za niezbyt stosowne kadry ze starszą panią

25.09.2023, 17:10
Dziś na antenie TVP Info wyemitowano materiał poświęcony sytuacji emerytów i 14. emeryturze. Po jednej stronie ekranu widzowie mogli zobaczyć wypowiedź seniorki, która stwierdziła, że "każde wsparcie jest dobre" oraz że "człowiek ciągle żyje i ciągle coś potrzebuje". 
Z prawej strony puszczono ujęcia starszej kobiety, która przechodziła przez ulicę. Z tyłu jej ubrania można było zauważyć
dużą ciemną plamę
. Operator kamery uznał to wyraźnie za wart pokazania szczegół, bo skoncentrował się na pokazaniu zabrudzonej odzieży w dolnej części ciała. 
- Jak widać, emeryci, renciści mają różne wydatki, od zaplanowanych wakacji po wykup lekarstw - komentował reporter w tle. 
Portal Wirtualne Media skontaktował się w tej sprawie z Telewizją Polską. Biuro prasowe twierdzi, że redakcja zrozumiała swój błąd.
"W materiale pojawiły się ujęcia starszych osób z różnych miejscowości. Jednym z kadrów było
niestosowne ujęcie
pewnej starszej Pani, którego nie dostrzeżono. Materiał w serwisie pojawił się jednorazowo i natychmiast został poprawiony. Nie było to działanie intencjonalne i zamierzone.
Osoba odpowiedzialna została ukarana
" - czytamy w odpowiedzi.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Tygodnik NIE on Twitter: "Ej, @tvp_info, tak wygląda wasz szacunek do emerytów? / Twitter"https://x.com/TygodnikNIE/status/1706242022581961064?s=20
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA