Logo
  • DONALD
  • PATOSTREAMERZY ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD MŁODYMI DZIEWCZYNAMI ZOSTALI ZATRZYMANI PO POWROCIE DO POLSKI

Patostreamerzy znęcający się nad młodymi dziewczynami zostali zatrzymani po powrocie do Polski

26.11.2023, 17:20
Od kilku dni głośno jest na temat transmisji na żywo zorganizowanych przez patostreamerów Marcina "Kawiaqa" F. i Bartłomieja K. Na pierwszym ze streamów panowie upili i rozebrali dziewczynę, która - jak twierdzili - miała 14 lat.  
Kolejnego dnia zorganizowali drugą transmisję, na której Marcin F. pobił się z dziewczyną. Ta rzuciła się na chłopaka, a on kilkukrotnie uderzył ją szklaną butelką w twarz. Bójkę przerwał dopiero krzyk osoby za kamerą, że dziewczyna ma rozciętą skórę. Policja jak i prokuratura zbierają materiał dowodowy w tej sprawie.
Patostreamerzy poinformowali, że wyjechali na Malediwy. Internauci namierzyli jednak, że mężczyźni przebywają w jednym z hoteli w Hurghadzie w Egipcie.
Szerzej o sprawie pisaliśmy tutaj:
- Na tym etapie postępowania może dojść do
zatrzymania i przymusowego doprowadzenia
sprawców do właściwej prokuratury lub też mogą zostać skierowane wezwania do stawiennictwa w charakterze podejrzanego. Jeżeli miejsce pobytu podejrzanego nie jest znane, zarządza się jego poszukiwanie - wyjaśnił adwokat Arkadiusz Szymański w rozmowie z Onetem. 
Tymczasem użytkownik Twittera/X opublikował zdjęcia Marcina F. i Bartłomieja K., którzy są poszukiwani pod zarzutem znęcania się nad młodymi dziewczynami. Golyjony poinformował, że mężczyźni
podróżowali Flixbusem
i wysiadali w niemieckim Dreźnie. Stamtąd miał ich odebrać brat Kawiaqa, z którym pojechali samochodem do Polski. 
 
Youtuber Konopskyy, który zaangażował się w sprawę poinformował na Instagramie, że patostreamer Marcin F. został
zatrzymany przez policję
.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. golyjony on Twitter: "PRZED CHWILĄ JECHAŁEM Z KAWIAQIEM I JEGO PRZYDUPASEM FILXBUSEM. Kawiaq znajduje się teraz na terenie Niemiec wysiadł w Dreźnie! Nie wiem gdzie to zgłosić i czy służby już ich szukają. #Kawiaq pic.twitter.com/Pg6TqNhO17 / Twitter"https://x.com/golyjony/status/1728330694265368845?s=20
Pokaż więcej (2)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA