Logo
  • DONALD
  • TEDE ZAŁOŻYŁ WŁASNY PROGRAM, TROCHĘ W STYLU PYTA.PL I TVP INFO, ALE NA ODWRÓT

Tede założył własny program, trochę w stylu Pyta.pl i TVP Info, ale na odwrót

22.01.2024, 09:30
Wczoraj Jacek "Tede" Graniecki opublikował na swoim kanale na YouTube specjalne wydanie programu
Tedenovela
, w którym raper
sparodiował program Michała Rachonia
Jedziemy
, który obecnie można oglądać w Telewizji Republika. W ten sposób Tede chciał wyśmiać walkę byłej ekipy TVP o "wolne media".
Zamiast TVP Info widzimy TDF Info, zamiast #Jedziemy jest #Lecimy, a zamiast Rachonia prezenterem stał się sam Graniecki. Raper łączy się ze studia z gośćmi, naśladując mimikę czy gesty dziennikarza. 
- To, co się wydarzyło, przejdzie do historii - rozpoczął.
Na początku Tede opuścił studio, żeby relacjonować proces zatrzymania Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika pod Pałacem Prezydenckim. Następnie pojawił się pod Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej, pokazując miesięcznicę bez obstawy polcji.
 
 
Publikacja nowej Tedenoveli zbiegła się z
ogłoszeniem Krzysztofa Stanowskiego
, który zdradził, że wśród twórców na jego Kanale Zero znajdą się Tomasz Rożek, Marcin Meller, Monika Goździalska, Andrzej Twarowski, Tomasz Raczek oraz Tede. 
 
Graniecki w ostatnim czasie mocno zaangażował się w komentowanie zmian zachodzących w Telewizji Polskiej. Raper m.in. domagał się sprawdzenia zarobków Wujka Samo Zło. 
- Oglądałem codziennie przez ostatnie trzy lata TVP Info. Jednym z komentatorów u Michała Rachonia w czwartki był Wujek Samo Zło, z którym nie rozmawiam od właśnie trzech lat. A wiecie czemu się nie odzywam? Bo on zapytany przeze mnie publicznie, dlaczego on to robi, odpowiedział, że "robi to z pobudek czystego serca i za darmo" - powiedział. 

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA