Logo
  • DONALD
  • ANGLICY ZBIERAJĄ PODPISY POD PETYCJĄ, ŻEBY POWTÓRZYĆ MECZ FINAŁOWY Z WŁOCHAMI, BO WYNIK NIE PRZYPADŁ IM DO GUSTU

Anglicy zbierają podpisy pod petycją, żeby powtórzyć mecz finałowy z Włochami, bo wynik nie przypadł im do gustu

13.07.2021, 10:45
Wciąż nie milkną echa finałowego meczu
Euro 2020
, w którym na Wembley starły się reprezentacje Włoch i Anglii.
Kibice z Anglii
mocno liczyli, że fakt rozgrywania finału na Wembley pozwoli im na zdobycie pierwszego tytułu mistrzowskiego od 1966 roku. Rzeczywistość zweryfikowała jednak marzenia fanów, a
pomeczowe emocje przerodziły się w pokaz agresji chuliganów
:
Angielscy kibice nie chcą odpuścić i na serwisie change.org stworzyli
petycję
, w której
domagają się powtórzenia spotkania
z Włochami. Wśród powodów wymieniono nieobiektywne sędziowanie:
"Spotkanie rozgrywane 11 lipca nie było sędziowane sprawiedliwie.
Zawodnik reprezentacji Włoch otrzymał tylko żółtą kartę za ciągnięcie Anglika jak niewolnika.
Wszystkie te kopnięcia, popchnięcia, a oni wciąż byli w stanie wygrać? Sędziowanie było stronnicze. Włosi powinni byli otrzymać czerwoną kartkę, dlatego mecz powinien zostać powtórzony i sędziowany przez bezstronnego arbitra" - napisano w petycji.
Pod
petycją
zabrano już prawie 100 tysięcy podpisów:
 

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA