Logo
  • DONALD
  • ŻONA MINISTRA PIS WYSTĘPUJĄCA W TOP MODEL WYJAŚNIA, ŻE WŁAŚCIWIE WALCZY O PRAWA KOBIET I STRAJK KOBIET POWINIEN JĄ WSPIERAĆ

Żona ministra PiS występująca w Top Model wyjaśnia, że właściwie walczy o prawa kobiet i Strajk Kobiet powinien ją wspierać

16.09.2021, 06:55
W ostatnim czasie nie milkną echa udziału
żony ministra Łukasza Schreibera - Marianny, w programie
Top Model
. Żona polityka wyznała na castingu, że bierze udział w programie w tajemnicy przed mężem. Na antenie tłumaczyła, że jej udział w programie jest
sprzeczny ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny
. Mimo to jednak kobieta chce zostać modelką i postanowiła spróbować swoich sił.
W jednym z wywiadów przyznała, że nie chce się rozwodzić z mężem i bardzo go kocha:
- Wszystko czego się nie podejmę i czego nie zrobię, może zaszkodzić mojemu mężowi. Począwszy od tego jak się ubiorę, a skończywszy na tym, jak się wypowiem. Zwłaszcza jeśli to będzie coś, co jest niezgodne ze schematem. To naturalne, bo mąż ma taką pracę. Rozumiem to wszystko, ale chcę jasno powiedzieć: ludzie powinni czuć, że robią coś w zgodzie z sobą samym. Nie można dać się zjeść okrutnemu światu- powiedziała.
- Sama jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Mój mąż nie ma Instagrama, więc nie śledzi wszystkiego, co tam wrzucam. Myślę, że nic go już nie zaskoczy (śmiech). Na pewno nie zamierzam się wyzłośliwiać w stosunku do niego.
Bardzo go kocham, nie chcę się z nim rozwodzić. Jesteśmy razem, mamy córkę. Przysięgaliśmy sobie w kościele
- dodała.
Marianna Schreiber jest bardzo aktywna na Instagramie, kilka dni temu kobieta udostępniła na Instagramie
zdjęcie z mężem
:
Oprócz tego opublikowała także
wpis, w którym stwierdziła, że walczy o prawa kobiet
i żaliła się, że nie otrzymała żadnego wsparcia do Strajku Kobiet:
"Od czasu, gdy wystąpiłam w "Top Model 10", zostało mi zarzucone, co najgorsze - przez osoby publiczne - że nie powinnam była walczyć o siebie w ten sposób. Kobiecie, Żonie i Matce nie wypada. Kobieta nie powinna być wolna, posiadać wolności w podejmowaniu decyzji i wyborów. Kobieta nie powinna robić tego, co czuje, bo przecież to się nie godzi, no i jaki to wstyd i hańba" - rozpoczęła obszerny wpis.
"Ja wytrwale chcę walczyć o siebie i robię to też dla wszystkich kobiet, które patrzą na mnie i myślą sobie, że czegoś nie powinny. Tak - stoję po stronie kobiet. Zobaczcie, ile się kobietom zabrania, jak łatwo decydować o czyimś losie i jestestwie. Dużo czytałam o Strajku Kobiet, w którym to pisze się o wspieraniu ponad wszystko, o walce o nasze wspólne dobro kobiet, o tym, że mamy prawo mówić we własnym imieniu, a 
tymczasem nie otrzymałam jako kobieta walcząca
(z takimi przeciwnościami, jakie mieliście i macie okazję obserwować w internecie choćby i w wypowiedziach osób publicznych) 
wsparcia od Strajku Kobiet
" - wyznała.
"Mam prawo pójść do programu i pokazać się w stroju kąpielowym. Tak samo mam prawo pokazywać się w nim na plaży. Niezależnie od tego czy mam 28 lat, czy 20. Każda kobieta ma prawo ubrać się w to, w czym jej dobrze niezależnie od tego czy ma rozmiar XS czy XL" - zakończyła.
Wczoraj wyemitowano
kolejny odcinek programu
Top Model
, w którym wyłoniono finałową 14-nastkę.
Żona ministra nie dostała się do domu modelek i modeli
:

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/CTwrxDzsQg_/https://www.instagram.com/p/CTwrxDzsQg_/
2. https://www.instagram.com/p/CT1uHhAs73m/https://www.instagram.com/p/CT1uHhAs73m/
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA