Logo
  • DONALD
  • MATA W RAMACH "OBIETNIC WYBORCZYCH" PRZEKAZAŁ 420 000 ZŁ NA MONAR, W PLANACH KAMPANIE SPOŁECZNE

Mata w ramach "obietnic wyborczych" przekazał 420 000 zł na MONAR, w planach kampanie społeczne

28.03.2023, 10:35
W zeszłoroczne wakacje w sieci pojawiło się wideo
Maty
będące
"orędziem" do Polaków
. Raper ogłosił w nim, że oficjalnie rozpoczyna
kampanię prezydencką na 2040 rok.
Złożył wówczas swoim potencjalnym wyborcom pierwsze obietnice. Zobowiązał się m.in. do utworzenia Fundacji 420 dążącej do legalizacji marihuany, a także edukującej polskie społeczeństwo w tym temacie i przekazania 420 tys. złotych na jej działalność, a drugich
420 tys. na wsparcie Stowarzyszenia MONAR.
Okazuje się, że raper już
zrealizował
już część złożonych obietnic. W ubiegłym roku utworzył Fundację 420, a teraz przekazał Stowarzyszeniu MONAR obiecane środki.
"Pamiętacie lipcową deklarację Michała Matczaka "Maty", który zobowiązał się do wsparcia Stowarzyszenia Monar? Śpieszymy donieść, że
słowo ciałem się stało"
- pisze organizacja.
Co więcej, ruszyły też
prace nad projektem edukacyjnym:
"Ruszyły prace nad naszym wspólnym projektem edukacyjno-profilaktycznym! Oprócz Maty i jego ekipy, do zespołu kreatywno-merytorycznego, koordynowanego przez Marię Banaszak, dołączyli specjaliści psychoterapii uzależnień: Natalia Czapla, Agnieszka Grzelka, Katarzyna Lewandowska i Adam Nyk" - można przeczytać na facebookowym profilu organizacji.
"Pierwszy dzień wiosny był idealną okazją do inauguracji projektu. Wystartowaliśmy tam, gdzie wszystko się zaczęło - w pierwszym Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Monar w Głoskowie - Monar Głosków, w którym Mata sfinansował przeprowadzenie generalnego remontu i zakupił kompletne wyposażenie nowoczesnej siłowni dla pacjentów! To właśnie tam, w ramach akcji promowania zdrowego trybu życia, odbył się pierwszy w historii wspólny trening, do którego Michał dołączył wraz ze swoim trenerem personalnym "Włodarem". Wszystko odbyło się pod okiem Michała Lachowicza, który wycisnął z nas ostatnie poty. Była moc!" - dodano.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA