Logo
  • DONALD
  • POGODYNKA NOWĄ REPORTERKĄ WIADOMOŚCI TVP

Pogodynka nową reporterką Wiadomości TVP

05.06.2018, 13:13
Ilona Januszewska
, jeszcze niedawno występująca w
TV Republika
w roli prezenterki pogodynki, została nową reporterką
Wiadomości TVP
.
We wczorajszym programie materiał o wynikach oglądalności kanału dla dzieci TVP ABC zapowiedział prowadzący główne wydanie dziennika
Krzysztof Ziemiec
:
Gratulacje w imieniu „Wiadomości” złoży Ilona Januszewska
- stwierdził prezenter.


To kolejny transfer na linii TVR - TVP, jak zauważa portal
wirtualnemedia.pl
:
Przez ostatnie 2,5 roku w mediach publicznych zaczęło pracować wielu dziennikarzy związanych poprzednio z Telewizją Republika. W połowie 2016 roku reporterami „Wiadomości” zostali Jan Korab, Bartłomiej Graczak i Karol Jałtuszewski, prowadzącym krótsze wydania programu - Antoni Trzemiel, a gospodynią „Teleexpressu” i „Panoramy Info” - Marta Piasecka. Wcześniej programy publicystyczne w TVP Info zaczął prowadzić Michał Rachoń, a pasma informacyjne w TVP Info - Bartłomiej Maślankiewicz.
Jesienią 2016 roku korespondentem TVP w Niemczech został Cezary Gmyz, a swój program śledczy w TVP1 zaczęła prowadzić Anita Gargas. Piotr Pawelec dołączył do redakcji „Teleexpressu” (potem został gospodarzem „Nie da się ukryć” w TVP Info), a Jan Piasecki - do zespołu TVP Sport. 
Piotr Wąż przeszedł do Polskiego Radia (najpierw pracował w Polskim Radiu 24, dwa miesiące temu dołączył do redakcji Trójki), Łukasz Sobolewski - do Polskiego Radia 24, skąd a maju ub.r. odszedł do TVP Info, a Mateusz Maranowski pracował kolejno w TVP i Polskim Radiu 24.
Od ponad roku jedno wydanie porannego pasma Polskiego Radia 24 tygodniowo prowadzi Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika, a od półtora miesiąca stacja nadaje cotygodniową audycję „7x24”, prowadzoną przez Katarzynę Gójską i emitowaną także w TV Republika.
Od ponad dwóch lat część wywiadów w „Sygnałach dnia” Jedynki prowadzi Piotr Gociek, a Rafał Ziemkiewicz jest jednym z gospodarzy „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w TVP Info. W połowie kwietnia autorską audycję w Polskim Radiu 24 zaczął prowadzić Tomasz Terlikowski.

Lubisz nas czytać? Wesprzyj Donalda na Patronite

Donald.pl to więcej zdrowego rozsądku w mediach. Opisujemy codziennie ważne wiadomości, uczciwie i z dystansem, bo wszyscy potrzebujemy trochę oddechu i mniej złych emocji.

Dlaczego warto wspierać nas na Patronite?

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.

2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił, udając że to nie reklama.

3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.

Kliknij, przeczytaj i rozważ: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA