Logo
  • DONALD
  • TINDER OSTRZEGA UŻYTKOWNIKÓW LGBT PRZED POLSKĄ

Tinder ostrzega użytkowników LGBT przed Polską

12.07.2020, 07:15
W ubiegłym roku w wakacje
Tinder
wprowadził zupełnie nową funkcję bezpieczeństwa dla użytkowników LGBT podróżujących po świecie, którą nazwał
Traveller Alert.
Informuje ona użytkowników o wszelkich możliwych zagrożeniach w krajach
o homofobicznym i transfobicznym ustawodawstwie
.
Kiedy osoba, która posiada włączoną funkcję Traveller Alert znajdzie się w kraju, gdzie panują homofobiczne przepisy, natychmiast zostanie o tym poinformowana. Dzięki nowej funkcji użytkownicy mają wybór, czy
pozostać w ukryciu, czy też zdecydować się na upublicznienie swojego profilu
.
Okazuje się, że
Polska trafiła na listę Tindera
. Aplikacja ostrzega użytkowników o tym, że mogą spotkać ich problemy w związku ze swoją orientacją:

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy ze zdrowym dystansem o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też materiały publikowane przez naszych czytelników.

W komentarzach możesz dodawać linki z YouTube'a, Facebooka, Twittera, Instagrama i TikToka. Po zalogowaniu możesz wrzucać zdjęcia do komentarzy i dodawać swoje tematy na Sortownię. Komentuj, jak chcesz, tylko nie obrażaj innych.

Jeżeli lubisz Twittera, zapraszamy: https://twitter.com/donald_PL_

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Chcesz nas wesprzeć? Sprawdź tematy dnia na stronie głównej i wróć do nas jutro:

STRONA GŁÓWNA »

NAJLEPSZE KOMENTARZE

  • Gość12.07.2020 07:29
    "pamiętaj że jesteś w Polsce, pozostań w ukryciu"
  • Gość12.07.2020 08:43
    Prawdę mówiąc to strzał w kolano z tą karalnością. Mogli dużo lepiej sformułować ten komunikat.

33 KOMENTARZE

  • Gość17.07.2020 06:12
    FAKE NEWS!
  • hex16.07.2020 20:08
    Fejk jednak:
    https://fakenews....
  • Gość15.07.2020 07:52
    To potwierdzony FAKE NEWS. Drogi Donaldzie, bardzo proszę o sprostowanie. Dzięki!
  • Gość15.07.2020 07:37
    To jest fake news, opublikowany i od razu sprostowany wczoraj przez Grupę Stonewall. Sprawdźcie na ich FP.
  • GośćAda14.07.2020 08:27
    Zebrać wpierdol od Sebków można wszędzie i za wszystko. Bycie homo w Polsce nie jest karane de facto, ale nastroje społeczne są raczej nieprzychylne i powinni to w tę stronę sformułować.
  • Gość13.07.2020 12:29
    Spokojnie. Kolega pisze o "Tenkraju", ktory zamieszkiwany jest przez "Tennaród". To nie o Polsce i Polakach.
  • Gość13.07.2020 07:36
    Karana xd ? tak kurwa bo tu pedalow do pierdla wsadzają za bycie pedałami xd co za bzdury.
  • Gość12.07.2020 18:59
    Donald niby lewica prawica bogaci... A w praktyce tylko lewica - Trzaskowski, Duda, LGBT, Akontown...
  • Gośćalex12.07.2020 16:40
    Srinder
  • Gość12.07.2020 14:27
    Skoro LPG tak w Polsce źle, to czemu LPG nie wyjadą na zachód. Tam jest tolerancja dla LPG i jest miło!
    • Gość12.07.2020 18:42
      Prawdopodobnie z tego samego powodu, z jakiego patriotyczne Sebki wyjeżdżają żyć za granicą.
  • Gość12.07.2020 13:24
    XD No bo po co opcja, żebym mógł widzieć tylko osoby hetero? Niech sobie ustawiają nawet helikopter bojowy, byle bym tych profili nie widział
  • Gość12.07.2020 12:40
    Akurat Francuzi są mega rasistami i czarny ma dużo mniejsze szanse awansu na wysokie stanowisko nawet jeśli ma większe kompetencje niż rodowity francuz
    • Gość12.07.2020 14:38
      Myśmy uczyli ich jeść widelcem!!!!
  • Gość12.07.2020 11:44
    To trochę jak ze strefami wolnymi od LPG tylko z tą różnicą że LPG się z tego powodu jeszcze cieszy.
  • Gość12.07.2020 09:58
    Właśnie o to chodzi! Jak jesteś homo pozostań w ukryciu. Nie chwal się tym, nie paraduj. Ruchaj się w domu i nie gorsz innych ludzi!
    • Gość12.07.2020 15:52
      Myśle, że po homo i transach czas na leworęcznych , wtedy Polska będzie w końcu normalnym krajem. Lewactwo zostanie całkowicie zlikwidowane.

      KAŻDY POLAK PRAWORĘCZNY SILNY PIĘKNY ORAZ ZRĘCZNY
  • Gość12.07.2020 09:52
    Powinniśmy, powinniśmy, a nie jesteśmy. Wiesz czemu? Bo ten naród nienawidzi inności w głębi serc, a tylko udaje tolerancję.
    • Gość12.07.2020 14:23
      Zaraz zaraz! To ja mam być nie tylko tolerancyjny wobec LPG, ale mam jeszcze to LPG LUBIĆ?!
  • Gość12.07.2020 09:50
    Podam Ci cały dokument - Konstytucja. Nie dziękuj.
  • Gość12.07.2020 08:52
    Kiedy syndrom oblężonej twierdzy wchodzi za mocno
  • Gość12.07.2020 08:47
    I bardzo kurwa dobrze
  • Gość12.07.2020 08:45
    Nie znam żadnego ale dam łapkę w dół xd
  • Gość12.07.2020 08:43
    Prawdę mówiąc to strzał w kolano z tą karalnością. Mogli dużo lepiej sformułować ten komunikat.
    • cyniczny_xD12.07.2020 10:18
      Cóż, karalność może być różnie interpretowana. Zebranie wpierdolu od sebków za bycie gejem chyba się w to wlicza