Logo
  • DONALD
  • WICEMINISTER W TVP: TRZASKOWSKI TROSZCZY SIĘ O HOMOSEKSUALISTÓW, ZAPOWIADA SEKSUALIZACJĘ DZIECI

Wiceminister w TVP: Trzaskowski troszczy się o homoseksualistów, zapowiada seksualizację dzieci

25.05.2020, 11:15
Sekretarz stanu w ministerstwie aktywów państwowych,
polityk Solidarnej Polski, Janusz Kowalski
był wczoraj gościem w jednym z programów TVP Info. Polityk
pytany był o kandydaturę Rafała Trzaskowskiego
w wyborach prezydenckich. Wezwał prezydenta Warszawy do
wypowiedzenia Karty LGBT:
- Rafał Trzaskowski spełnił swoją jedyną obietnicę dla środowisk LGBT. Troszczy się o homoseksualistów, transseksualistów, biseksualistów, chociaż nic im się, w Polsce, która jest tolerancyjna złego nie dzieje. Zapowiada indoktrynację, seksualizuję polskich dzieci.
Ja wzywam Rafała Trzaskowskiego, żeby jutro wypowiedział Kartę LGBT, bo nie może być tak, że kandydatem na prezydenta jest człowiek, który dzisiaj właśnie zapowiada tą cywilizację śmierci
. To żeby odbierać prawo rodziców do wychowania ich z własnymi poglądami. To jest konstytucyjne prawo i wzywam wszystkich w Zamościu, w Chełmży, w Komprachcicach, w Szczecinie, musimy się mobilizować w każdej parafii, w każdej małej miejscowości, w każdej małej wspólnocie, aby to zło za którym stoi Rafał Trzaskowski, LGBT ta indoktrynacja, nie zwyciężyła - mówił na antenie TVP Info Kowalski.
- To jest walka o Polskę, to jest walka z cywilizacją śmierci, nie możemy stać tutaj z boku. Gender, LGBT, z eutanazją i aborcją trzeba odrzucić.
Rafał Trzaskowski jest absolutnie politykiem, który chce to wszystko realizować
. Jestem przekonany, że gdyby został prezydentem realizowałby plan Rabieja. Pary homoseksualne uzyskałby prawo do adopcji dzieci. Niech Rafał Trzaskowski wypowie jutro kartę LGBT - dodał.

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA