Logo
  • DONALD
  • SIKORSKI: "GRATULUJĘ @DONALDTUSK 1.3M ŚLEDZĄCYCH"

Sikorski: "Gratuluję @donaldtusk 1.3M śledzących"

24.04.2018, 15:23
Kilka dni temu
Donald Tusk
założył konto na
Instagramie.
Od dawna jest też aktywnym użytkownikiem
Twittera.
Były minister w jego rządzie,
Radosław Sikorski,
pogratulował mu
publicznie twitterowego sukcesu.
Gratuluję @donaldtusk 1.3M i wyprzedzenie mnie w ilości śledzących.
W odpowiedzi jeden z internautów opublikował obrazek, który przedstawia ilość
fałszywych followersów, których jest prawie dwa razy więcej
niż prawdziwych, z komentarzem:
Bangladesz rzondzi :-)

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

 

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA