Logo
  • DONALD
  • CELEBRYTKA W RAMACH REKLAMY POKAZAŁA WYNIK BADANIA KAŁU, STAJĄC SIĘ PIERWSZĄ W POLSCE SHITFLUENCERKĄ

Celebrytka w ramach reklamy pokazała wynik badania kału, stając się pierwszą w Polsce shitfluencerką

17.06.2022, 11:45
Małgorzata Borysewicz
popularność zdobyła dzięki udziałowi w hicie Telewizji Polskiej
Rolnik szuka żony.
Rolniczka poszukiwała tam męża. Okazało się, że udało jej się go znaleźć. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę. Doczekali się już nawet dwójki dzieci.
Borysewicz jest także
influencerką.
Prowadzi na Instagramie profil
Rolnik w szpilkach
, na którym relacjonuje codzienne działania. Ostatnio celebrytka podzieliła się ze swoimi obserwatorami badania mikrobioty jelitowej.
Zaprezentowała wyniki badania kału
, przy czym w ramach
mało subtelnej reklamy
oznaczyła firmę, która badanie wykonała.
- Pokażę wam moje wyniki właśnie mikrobioty. Chciałam wam powiedzieć, że opis wyniku, na który czekałam około 2 tygodni, chyba nawet niespełna 2 tygodnie, zawiera 19 stron, jest naprawdę bardzo obszerny i za chwilę Wam pokażę, co mi tu wstępnie wyszło. Moje wyniki nie są do końca ok, od razu rzuca się w oczy, że pH kału jest obniżone i ogólna liczba bakterii też jest obniżona. Jakie to bakterie, to wam pokażę - mówiła celebrytka.
- Zobaczcie, ta pierwsza grupa bakterii jest znacznie obniżona, ma znacznie obniżoną wartość, one głównie odpowiadają właśnie za taką odporność organizmu, ochronę przed infekcjami.(...) Kolejna bardzo ważna sprawa, mam podwyższoną wartość zonuliny. Zonulina powoduje, już tak potocznie mówiąc, rozszczelnienie jelit, czyli po prostu moje składniki odżywcze nie są w odpowiedni sposób transportowane do organizmu (...) - dodała.
Na koniec rolniczka poinformowała, że
udało jej się "zdobyć" kod rabatowy dla swoich fanów na badanie:
- Słuchajcie, co najważniejsze, udało mi się uzyskać rabat na te badania, bo one wiadomo, swoje kosztują, ale myślę, że cena jest naprawdę tego warta: JELITA10, taki kod dzisiaj macie, czyli 10% ważny do uwaga, piątku. A ja obiecuję, że powiem wam, jak się czuję po tych wszystkich zastosowanych wskazówkach, też w międzyczasie będę wam pokazywała jakie produkty nabyłam, co stosuję, żeby po prostu naprawdę poczuć się lepiej - zapowiedziała.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA