Logo
  • DONALD
  • KIDAWA-BŁOŃSKA I PORTRETY JEJ PRZODKÓW Z ODEZWĄ DO NARODU, APEL O WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kidawa-Błońska i portrety jej przodków z odezwą do narodu, apel o wsparcie dla przedsiębiorców

15.03.2020, 16:44
Małgorzata Kidawa-Błońska
zamieściła dziś w mediach społecznościowych wideo, w którym odnosi się do
pandemii koronawirusa
. Na nagraniu kandydatka PO na prezydenta siedzi przy biurku na tle
portretów swoich przodków
- To bardzo trudny czas dla Polski, dla Polaków, dla każdego z nas. Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie z dnia na dzień. Łączę się w bólu z rodzinami ofiar. Solidaryzuję z chorującymi i ich najbliższymi - mówi.
Podkreśla, że teraz bardzo ważna jest
kwarantanna i izolacja
. Apeluje, aby słuchać lekarzy. 
- Musimy jako Polacy pokazać, że w tych trudnych chwilach potrafimy zachować się rozsądnie i odpowiedzialnie. Kwarantanna i izolacja jest niezbędna. Posłuchajmy lekarzy, bo oni wiedzą najlepiej, co jest tam potrzebne.
- A mówią o tym, że potrzebne są nam testy dla osób w grupie wysokiego ryzyka, że potrzebny jest sprzęt medyczny, sprzęt ochronny. Zapewnienia lepszego funkcjonowania szpitali. Słuchajmy się ich i dbajmy o nich, bo od nich zależy nasze bezpieczeństwo.
Dodaje, że jako
"solidarne i odpowiedzialne społeczeństwo" "
razem pokonamy koronawirusa".
- Jako Polacy, bardzo boimy się ostatnio o nasze bezpieczeństwo, nie tylko zdrowotne, ale także ekonomiczne. Ludzie boją się, że stracą miejsca pracy. Musimy wspierać przedsiębiorców tak, aby nikt nie został sam, aby wszyscy wiedzieli, że państwo o nich pamięta. A my jesteśmy społeczeństwem solidarnym i odpowiedzialnym. Razem odpowiedzialnie pokonamy tego wirusa.

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA