Logo
  • DONALD
  • ŚRODOWISKA LGBT ZASTANAWIAJĄ SIĘ, JAK UDOWODNIĆ KAI GODEK, ŻE SĄ

Środowiska LGBT zastanawiają się, jak udowodnić Kai Godek, że są

28.05.2020, 09:33
 
Wczoraj sąd umorzył postępowanie wobec Kai Godek. Sprawa dotyczyła słów działaczki, która na antenie Polsatu stwierdziła, że  "geje chcą adoptować dzieci, żeby je gwałcić i molestować". Wczoraj Godek broniła się twierdząc, że 
"nie ma dowodu, że geje, którzy założyli proces, są naprawdę są gejami".
W odpowiedzi środowiska LGBT rozpoczęły w mediach społecznościowych akcję #jestemLGBT. Używają takiego hasztaga, udostępniają swoje zdjęcia i piszą o sobie kilka słów. W akcji biorą udział m.in. lekarze, nauczyciele i samorządowcy. 
"#JestemLGBT i boję się, że żyjąc w takim kraju mogę nie dostać zawodu, na który się uczę, ponieważ, wg słów Godek, pracując z dziećmi, "będę to robiła po to, żeby je gwałcić"".
"
Jestem anglistką, jak Kaja Godek.
Ale zamiast marnować czas na niszczenie ludziom życia i szczucie na nich, wolę uczyć angielskiego, oprowadzać turystów po Krakowie i oglądać seriale. #jestemLGBT i jestem człowiekiem, nie ideologią".
"Hej, wysokie sądy! W 30-lecie polskiego samorządu uprzejmie donoszę, że jestem samorządowcem i #jestemLGBT. A że w naszych lokalnych kompetencjach jest edukacja to będę tu bronił wszystkie dzieci przed jadem i nienawiścią, które wlewa w nie Kaja Godek".
"Pani Kaju Nie będę gwałcić dzieci, tylko je leczyć #jestemLGBT"
- czytamy. 
 

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Walczymy o więcej dystansu i zdrowego rozsądku w polskich mediach.

 

Chcesz nam pomóc zmieniać polskie media? Przeczytaj nasz manifest na Patronite: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. feministka 🇵🇱🏳️‍🌈🇪🇺♀️ on Twitterhttps://twitter.com/fe_ministka/status/1265727200311103490?s=20
Pokaż więcej (8)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA