Eh Julka, miałem akurat na myśli partię polityczną, a nie szeroko rozumiany kierunek polityczny. A jedyne co ma do zaoferowania lewica w Polsce to taniec w w budynku sejmowym, podnoszenie podatkow, feminatywy, parady rowności, związki partnerskie, HIV, lgbt, mor*anie dzieci, fikcyjne płcie czy parytety. Czyli nic co jest potrzebne większości społeczeństwa
Razem już się rozpadło. Największy rak tej koalicji szoruje po dnie. Teraz czas na kolejny nowotwór, czyli Lewicę. Jak długo Tusk da radę utrzymać PSL i lewicowych odklejeńców w ryzach? Skoro po roku są takie dymy to następny rok bez wątpienia przyniesie przetasowania w rządzie
W Norwegii ostatnio wpadli na podobny pomysł. Czerwone karaluchy, to znaczy rząd założył, że podwyżka podatków przyniesie 146 milionów dolarów rocznie.
Więc co zrobili bogaci? Po prostu wynieśli się z Norwegii przez co zmniejszyli roczny dochód z podatków o 594 miliony dolarów 😎