Logo
  • DONALD
  • SZYMON HOŁOWNIA ZAPOZOWAŁ Z ŻONĄ, ŻEBY PRZYPOMNIEĆ, ŻE MA

Szymon Hołownia zapozował z żoną, żeby przypomnieć, że ma

24.12.2019, 13:16
Szymon Hołownia
opublikował dziś w mediach społecznościowych świąteczny wpis. Swoim fanom życzy między innymi, aby 'zatankowali w te dni „pod korek” światła, siły, nadziei". Dodaje, że
przed jego rodziną najtrudniejsze pół roku
"Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale
ważne i - wierzę - piękne pół roku
. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwonili, że są już w drodze…" - pisze kandydat na prezydenta. 
Życzeniom towarzyszy
pierwsze oficjalne zdjęcie Hołowni z żoną.
Przypomnijmy, że dotąd media nie interesowały się jego życiem prywatnym. Dopiero po ogłoszeniu startu w wyborach okazało się, że prezenter TVN ma żonę i dwuletnią córkę.
Urszula Brzezińska-Hołownia
jest pilotem myśliwca MiG-29 w jednostce 23, w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. 
Przy okazji Hołownia zachęca, by
wypełnić formularz na jego stronie
. Ma on na celu “uporządkować myśli i rozmowę’, a przede wszystkim wspomóc sztab Hołowni w tworzeniu programu wyborczego. 
"Spróbujcie prostej sztuczki: nie pytajcie: "za kim jesteś, jakie jest Twoje stanowisko?", ale: "o co Ci chodzi?". Nagle może okazać się, że wszystkim nam chodzi o to samo: żeby było lepiej, nie gorzej...
Żeby pomóc nam wszystkim to dostrzec, w ramach prezentu przygotowaliśmy z moim zespołem pomoc dla tych, którzy chcieliby energii nie przepalać w te Święta na próżno.
Zajrzyjcie w tych dniach, proszę, na moją stronę www.szymonholownia.pl, macie tam formularz i 5 prostych pytań, które - zobaczycie - pomogą uporządkować myśli, rozmowę, a nam wszystkim ruszyć w Nowym Roku nie do tyłu, a do przodu" - pisze Hołownia. 
"A dzisiaj - miejcie najpiękniejszy dzień. Boże Narodzenie jest o tym, że rodzi się Nadzieja. Więc WSZYSTKO będzie dobrze! Bo albo samo zrobi się dobrze, albo (bardziej prawdopodobne) my to DOBRZE zrobimy! Ściskamy Was serdecznie!!! :)".

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwoniłli, że są już w drodze... Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni „pod korek" światła, siły, nadziei. Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też „nie ma miejsca w gospodzie", by uwierzyli że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić. W ogóle - niech te Święta będą początkiem NOWEGO życia, w nas samych, w naszej wspólnocie! Aaaale... :) Czterdzieści parę lat żyję nad Wisłą i doskonale wiem, jak to czasem w Święta bywa. Omówimy szybko co u kogo, wszystkie remonty i choroby, i mniej więcej w drugiej godzinie zaczyna się rozmowa o polityce, która za kolejną godzinę kończy się ciocią w stanie palpitacji ser...https://www.instagram.com/p/B6c11l0lLKq/?utm_source=ig_embed
2. Szymon Hołownia na Świętahttps://www.youtube.com/watch?v=rF0e2X0vMMM
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA