Logo
  • DONALD
  • MAJDAN GROZI LATKOWSKIEMU SĄDEM: MOJE NAZWISKO, JAK SĄDZĘ, PADŁO PRZEZ POMYŁKĘ

Majdan grozi Latkowskiemu sądem: moje nazwisko, jak sądzę, padło przez pomyłkę

21.05.2020, 08:26
Wczoraj TVP wyemitowała film
Sylwestra Latkowskiego
Nic się nie stało
o pedofilii wśród polskich celebrytów. W filmie nie padają jednak żadne konkretne oskarżenia, a jedynie zdjęcia dowodzące, które polskie gwiazdy bawiły się w sopockich klubach, gdzie miało dochodzić do pedofilii. Latkowski wskazał m.in. na
Natalię Siwiec, Renatę Kaczoruk i Kubę Wojewódzkiego
, który już zapowiedział pozew przeciwko reżyserowi. 
Kolejnych celebrytów Latkowski oskarżył podczas dyskusji po emisji, padło tam nazwisko
Radosława Majdana
- Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły: opowiedzcie o tym, co się działo w Roofie. W miejscu, do którego jak wchodziły inne osoby, to nie chciały się pokazać nigdy - mówił Latkowski. 
Po emisji filmu Majdan opublikował
oświadczenie
, w którym zaprzecza temu, że bywał w Zatoce Sztuki i prosi o sprostowanie. 
"Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem
zdecydowanie zaprzeczyć j
akimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej,
nie byłem bywalcem tego miejsca
. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplątał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową" - napisał Majdan. 
Majdan pokazał też
SMS-a, którego wysłał do Sylwestra Latkowskiego
. W nim również pada groźba procesu. 
"Panie Latkowski,
daję Panu szansę, żeby odwołał Pan moje nazwisko, które jak sądzę padło przez pomyłkę
, gdyż ani z tymi ludźmi ani z tym miejscem nie miałem nic wspólnego. W przeciwnym przypadku skieruję sprawę na drogę sądową". 
"Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę.
Reaguję tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować.
W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania" - pisze Majdan na Instagramie. 
Oświadczenie w sprawie opublikowała już też
Natalia Siwiec

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę. Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.https://www.instagram.com/p/CAbgdIfhq4V/
2. Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa.https://www.instagram.com/p/CAbQ8jNBoPE/
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA