Logo
  • DONALD
  • MAJDAN GROZI LATKOWSKIEMU SĄDEM: MOJE NAZWISKO, JAK SĄDZĘ, PADŁO PRZEZ POMYŁKĘ

Majdan grozi Latkowskiemu sądem: moje nazwisko, jak sądzę, padło przez pomyłkę

21.05.2020, 08:26
Wczoraj TVP wyemitowała film
Sylwestra Latkowskiego
Nic się nie stało
o pedofilii wśród polskich celebrytów. W filmie nie padają jednak żadne konkretne oskarżenia, a jedynie zdjęcia dowodzące, które polskie gwiazdy bawiły się w sopockich klubach, gdzie miało dochodzić do pedofilii. Latkowski wskazał m.in. na
Natalię Siwiec, Renatę Kaczoruk i Kubę Wojewódzkiego
, który już zapowiedział pozew przeciwko reżyserowi. 
Kolejnych celebrytów Latkowski oskarżył podczas dyskusji po emisji, padło tam nazwisko
Radosława Majdana
- Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły: opowiedzcie o tym, co się działo w Roofie. W miejscu, do którego jak wchodziły inne osoby, to nie chciały się pokazać nigdy - mówił Latkowski. 
Po emisji filmu Majdan opublikował
oświadczenie
, w którym zaprzecza temu, że bywał w Zatoce Sztuki i prosi o sprostowanie. 
"Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem
zdecydowanie zaprzeczyć j
akimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej,
nie byłem bywalcem tego miejsca
. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplątał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową" - napisał Majdan. 
Majdan pokazał też
SMS-a, którego wysłał do Sylwestra Latkowskiego
. W nim również pada groźba procesu. 
"Panie Latkowski,
daję Panu szansę, żeby odwołał Pan moje nazwisko, które jak sądzę padło przez pomyłkę
, gdyż ani z tymi ludźmi ani z tym miejscem nie miałem nic wspólnego. W przeciwnym przypadku skieruję sprawę na drogę sądową". 
"Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę.
Reaguję tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować.
W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania" - pisze Majdan na Instagramie. 
Oświadczenie w sprawie opublikowała już też
Natalia Siwiec

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę. Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.https://www.instagram.com/p/CAbgdIfhq4V/
2. Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa.https://www.instagram.com/p/CAbQ8jNBoPE/
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA