Logo
  • DONALD
  • MENTZEN WRACA NA PRZEDWYBORCZĄ TRASĘ PO POLSCE, TYM RAZEM W TOWARZYSTWIE BOSAKA

Mentzen wraca na przedwyborczą trasę po Polsce, tym razem w towarzystwie Bosaka

24.07.2023, 16:10
Zaledwie dwa tygodnie temu
Sławomir Mentzen
zakończył akcję "piwo z Mentzenem", w ramach której odwiedził 11 miast, a już dziś zapowiedział kolejną trasę po Polsce, tym razem pod hasłem
"Bosak&Mentzen NA ŻYWO"
. Spotkania z liderami Konfederacji rozpoczną się 18 sierpnia i potrwają do października.
Podsumowując wiosenną serię spotkań przy piwie Mentzen chwalił się rekordową frekwencją i zapowiadał, że w sierpniu ruszy w nową trasę,
"z zupełnie nowym stand-upowym repertuarem"
.
"Pracujemy nad tym, żeby było jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej koncertowo i efektownie, dlatego liczę, że będzie was jeszcze więcej niż na wiosennym Piwie z Mentzenem. Gdy widzę te tłumy na spotkaniach w całej Polsce, tę energię, zapał i optymizm, nie mam najmniejszych wątpliwości. Tym razem to już na pewno ta jesień!  Młodzi ludzie wreszcie wezmą sprawy w swoje ręce. Zrobimy bardzo dobry wynik i wywrócimy stolik Tuskowi i Kaczyńskiemu! A wtedy Polska wreszcie się zmieni, zdecydowanie na lepsze" - pisał.
Dziś okazało się, że w nowej trasie będzie towarzyszył mu
Krzysztof Bosak
. Mentzen obiecuje, że będzie "głośno, ciekawie i z efektem WOW".
"Zapraszamy na najciekawszą i najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tej jesieni. Bosak&Mentzen NA ŻYWO! Odwiedzimy 18 miast w całej Polsce.
Będzie głośno, będzie ciekawie i z efektem WOW!
Będziecie mogli zobaczyć na żywo
tiktokera Sławomira Mentzena i mistrza wagi ciężkiej debat Krzysztofa Bosaka
! Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiem, że nie potrzebujemy zwozić ludzi autokarami na nasze spotkania, dlatego lepiej przyjść szybciej i zająć sobie miejsce. Spotkajmy się w Twoim mieście" - zachęca.
Trasa Bosaka i Mentzena rozpocznie się
18 sierpnia w Kielcach
. Następnie liderzy Konfederacji odwiedzą Bielsko-Białą, Rzeszów, Białystok, Olsztyn, Toruń, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Zieloną Górę, Szczecin, Wrocław, Opole, Nowy Sącz, Łódź i Lublin i zakończą swoją akcję w Warszawie 7 października, czyli nieco ponad tydzień przed najbardziej spodziewanym termiem wyborów. 
Zobacz też: 
 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://twitter.com/SlawomirMentzen/status/1683401763246727168?s=20https://twitter.com/SlawomirMentzen/status/1683401763246727168?s=20
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA