Logo
  • DONALD
  • TAJLANDIA: PLUSZOWE PANDY SIEDZĄ W RESTAURACJI I POKAZUJĄ GDZIE MOŻNA USIĄŚĆ, ŻEBY ZACHOWAĆ ZDROWY DYSTANS

Tajlandia: pluszowe pandy siedzą w restauracji i pokazują gdzie można usiąść, żeby zachować zdrowy dystans

20.05.2020, 06:02
Choć pandemia koronawirusa wciąż trwa, w wielu krajach powoli znoszone się obostrzenia. Otwierane są między innymi restauracje i bary.
Oczywiście lokale muszą spełnić warunki, aby mogły przyjmować gości. Między stolikami musi być zachowany dystans, obowiązuje też limit osób, które moją wejść do lokalu.
Restauracja
Maison Saigon
 w Bankoku, serwująca kuchnię wietnamską pokazała na swoim koncie na Instagramie, jak radzi sobie w czasach "nowej normalności".
Na krzesłach przy stolikach siedzą pluszowe pandy, które zaznaczają, gdzie można usiąść, a gdzie nie. Przy stolikach zainstalowano plastikowe osłony.
W Azji notowanych jest coraz mniej nowych przypadków zachorowań na COVID-19.
W samej Tajlandii jak dotąd potwierdzono 3033 zachorowań. 
W niedzielę zezwolono na otwarcie centrów handlowych, siłowni, salonów urody i basenów, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. NEW NORMAL @ Maison Saigon เมซง ไซ่ง่อน เปิดให้รับประทานในร้านแล้ว !! จะมาเดี่ยวๆ มาเป็นคู่ หรือมาทั้งครอบครัว เรามีบรรดาน้องหมีแพนด้า และแผ่นฉากใสมาช่วยรักษาระยะห่างให้คุณแฮปปี้ และเฮลท์ตี้กับรสชาติอาหารเวียดนามแท้ๆ .. อย่างปลอดภัยไร้กังวล พร้อมมาตรการรักษาความสะอาดอย่างเข้มงวดตามมาตรฐานของรัฐ พิเศษสุดในช่วงเดือนพฤษภาคมนี้ เรามอบส่วนลดอาหาร 20 % สำหรับการรับประทานในร้าน เมซง ไซ่ง่อน โครงการ เวลา แอทสินธร วิลเลจ เปิดให้บริการทุกวันตั้งแต่เวลา 11.00 น. ปิดรับออร์เดอร์เวลา 19.00 น. สำรองที่นั่ง 02 656 4966https://www.instagram.com/p/B_65ByqgEIm/
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA