Logo
  • DONALD
  • SONY ZMUSZA GRACZY HELLDIVERS II DO ZAKŁADANIA KONT NA PLAYSTATION, NAWET JEŻELI GRAJĄ NA PC

Sony zmusza graczy Helldivers II do zakładania kont na Playstation, nawet jeżeli grają na PC

05.05.2024, 10:30
Sony opublikowało komunikat dotyczący gry
Helldivers 2.
Wynika z niego, że każdy, kto gra w nią na PC za pośrednictwem Steama, będzie musiał
utworzyć profil PlayStation Network
, a następnie połączyć go z kontem platformy Valve. 
Obowiązek będzie dotyczył nowych graczy od 6 maja, a obecni członkowie społeczności będą musieli połączyć konta między 30 maja a 4 czerwca. 
"Ze względu na problemy techniczne podczas premiery Helldivers 2, zezwoliliśmy na tymczasową opcjonalność powiązania kont Steam z kontami PlayStation Network. Ten okres karencji teraz wygaśnie" - czytamy.
Łączenie kont ma odgrywać kluczową rolę w budowaniu silnej społeczności oraz "ochronie graczy przed griefingiem i nadużyciami, umożliwiając banowanie użytkowników, którzy angażują się w tego typu zachowania".
"PSN ma możliwość zalogowania się przez peceta... ale PSN jest niedostępny w bardzo wielu krajach, bo Sony z tego albo innego powodu nie zdecydowało się wprowadzić do nich swojej usługi. Co oznacza, że osoby, które legalnie kupiły grę na Steamie, mogą
stracić do niej dostęp
ponieważ w ich kraju PSN nie funkcjonuje. I nikt nie wie, co teraz z tymi graczami będzie" - napisał twórca Mistycyzmu popkulturowego. 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Helldivers 2 Media on Twitter: "BREAKING:Starting from May 6th, all new HELLDIVERS 2 Players must link their Steam account to a PlayStation Network account.Current Steam players will receive mandatory login prompts starting on May 30, and they must link their Steam account to their PSN account before June 4. pic.twitter.com/Jojt6kzIJQ / Twitter"https://x.com/Helldiversmedia/status/1786276298689761466
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA