Logo
  • DONALD
  • ŚWIĄTECZNY SPOT KIDAWY-BŁOŃSKIEJ ROZBAWIŁ PRAWICĘ, A BANASIA LEWICĘ

Świąteczny spot Kidawy-Błońskiej rozbawił prawicę, a Banasia lewicę

23.12.2019, 15:40
W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne klipy świąteczne polityków. Dziś swoje życzenia opublikowali m.in.
Małgorzata Kidawa-Błońska
i szef NIK-u
Marian Banaś
Kandydatka KO na prezydenta w krótkim wideo wystąpiła z
mężem
- Drodzy Państwo, Święta to moment radości, ciepła, na który czekamy cały rok. Z tych chwil, kiedy tak bardzo czujemy się razem, czerpiemy siłę by radzić sobie w życiu codziennym. Właśnie bycia razem potrzeba nam dziś wszystkim najbardziej. Zaprosiłam Was dzisiaj do mojego domu, jest ze mną mój mąż. Za chwilę przyjdzie syn i przyjaciele. Chcemy złożyć Wam życzenia - mówi. 
- Drodzy Państwo, życzymy Wam szczęścia, miłości i zgody. Żebyśmy w te Święta wszyscy, bez wyjątku, zobaczyli w innych tylko to, co dobre i żeby cała złość wyparowała ze wszystkich głów - dodaje
Jan Kidawa-Błoński
Życzenia Kidawy jest szeroko komentowany na Twitterze. Krytycy wytykają jej m.in. to, że  w swoim klipie ani razu nie odnosi się
bezpośrednio do Bożego Narodzenia
. Niektórzy zwrócili też uwagę, że w odbiciu okularów Kidawy widać prompter, a na choince wisi bombka z napisem "Konstytucja".
Serię tweetów krytykujących kandydatkę KO opublikował m.in. poseł PiS
Dominik Tarczyński
Na twitterowym profilu Najwyższej Izby Kontroli pojawiły się z kolei
życzenia od Mariana Banasia
- Mało jest równie pięknych dni w kalendarzu jak ten, który się właśnie zbliża - Boże Narodzenie. W przedświątecznym biegu tracimy z oczu to, co w tym dniu najwspanialsze i najważniejsze. Cud narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem, pięknym i poruszającym. Pragnę życzyć wszystkim Państwu, by przy wigilijnym stole mieli Państwo poczucie wspólnoty, właśnie w duchu radości i miłości. Niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje, niech to będzie pomyślny rok dla nasz wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - mówi prezes NIK.
Z Banasia internauci żartują głównie w komentarzach, życząc mu "banasiowych świąt". 

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA