Logo
  • DONALD
  • POSEŁ SCHREIBER W TROSCE O GŁOSY MIESZKAŃCÓW BYDGOSZCZY OBIECAŁ IM "ZLOT SUPERBOHATERÓW"

Poseł Schreiber w trosce o głosy mieszkańców Bydgoszczy obiecał im "zlot superbohaterów"

22.02.2024, 09:30
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber jest kandydatem Bydgoskiej Prawicy na prezydenta Bydgoszczy w nadchodzących wyborach. W swojej kampanii obiecuje organizację wielkich imprez, żeby "skończyć z nudą". 
"W ostatnich latach wszystkie największe wydarzenia odjechały do Torunia. Dosyć tego!
Bydgoszcz musi być ambitna
!" - zapowiedział.
Schreiber proponuje m.in. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Filmowej, który mógłby się odbyć w kampusie Akademii Muzycznej, czy Festiwal Młodych Talentów.
Na końcu wymienił wydarzenie, jak sam wskazał, zupełnie zaskakujące - Zlot Superbohaterów. 
- Parada tych wszystkich
Avengersów, Spider-Manów, Supermanów, Batmanów
- czego sobie życzycie, połączona z pokazami filmowymi dla młodzieży, dla dzieciaków. Będzie super wesoło i kolorowo - obiecał. 
 
Schreiber chce również, żeby do Bydgoszczy wróciło żużlowe Grand Prix, które po raz pierwszy zorganizowane zostało w 1998 roku, a po raz ostatni - w 2014 roku. 
"W te działania, a nie działania propagandowe powinni zaangażować się pracownicy Wydziału Promocji UM Bydgoszczy. Te wydarzenia można zorganizować we współpracy z prywatnymi podmiotami. Jeśli zostanę prezydentem Bydgoszczy - tak właśnie będę działać" - napisał:
 

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Łukasz Schreiber on Twitter: "Powrót wielkich imprez do #Bydgoszcz, to jeden z naszych głównych postulatów! Musimy skończyć z nudą! W ostatnich latach wszystkie największe wydarzenia odjechały do Torunia. Dosyć tego! Bydgoszcz musi być ambitna! 🎶🎵✌️#wybory #polityka #kujawskopomorskie pic.twitter.com/zI9kOVn5va / Twitter"https://x.com/LukaszSchreiber/status/1760013245010849901?s=20
2. Łukasz Schreiber on Twitter: "W Bydgoszczy brakuje wielkich imprez, a te które były - wyjechały do Torunia. Straciliśmy https://t.co/3Hifzzc03I. festiwal Camerimage i żużlowe Grand Prix, a w to miejsce miasto nie stworzyło nic nowego. Mieszkańcy mówią, że niewiele się w Bydgoszczy dzieje. A to szczególnie dla... pic.twitter.com/zuHw7mRISM / Twitter"https://x.com/LukaszSchreiber/status/1759609153029296495?s=20
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA