Logo
  • DONALD
  • ROBERT WINNICKI REZYGNUJE Z PRZEWODNICTWA RUCHU NARODOWEGO Z POWODU STANU ZDROWIA

Robert Winnicki rezygnuje z przewodnictwa Ruchu Narodowego z powodu stanu zdrowia

12.05.2023, 15:45
fot. East News
Robert Winnicki poinformował na Facebooku, że
rezygnuje z funkcji prezesa Ruchu Narodowego i szefa sztabu Konfederacji
. Swoją decyzję podjął z powodu pogorszenia stanu zdrowia.
"Przez ostatnie kilkanaście lat treścią mojego życia, obok rodziny, była praca na rzecz odbudowy idei narodowej i prawicy narodowej w Polsce. Kosztowało to mnóstwo energii i poświęcenia dla sprawy, z których ani minuty nie żałuję ale też, niestety, szeroko rozumianego zdrowia. Więcej niż, jak się okazuje, byłem w stanie udźwignąć" - czytamy.
Winnicki przyznał, że przez ostatnie lata lekceważył różne sygnały ostrzegawcze, w tym liczne hospitalizacje. W tym tygodniu poseł ponownie musiał
odwiedzić szpital
.
Polityk oświadczył, że jego następcą zostanie
wiceprezes Krzysztof Bosak
.
"Jest mi z tego powodu bardzo przykro i jest to dla mnie bardzo trudne ale dużą nadzieją napawa mnie fakt, że posterunki, które opuszczę, zostaną należycie obsadzone. Nie ma lepszej wiadomości dla lidera od lat budującego dane środowisko, niż taka, że jest ono w stanie sprawnie funkcjonować nawet gdy on w którymś momencie niedomaga" - napisał.
Na koniec Winnicki podziękował współpracownikom, działaczom, lokalnym liderom, członkom zarządu i sztabu za ogrom wsparcia, profesjonalizm i życzliwość.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/posts/pfbid02fJ3bepWJ7PWWs5iwuD1vCSMWpEExM2dpvDMA6DRVriNvLirrB6kWUA9fBN8hrCnKlhttps://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/posts/pfbid02fJ3bepWJ7PWWs5iwuD1vCSMWpEExM2dpvDMA6DRVriNvLirrB6kWUA9fBN8hrCnKl
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA