Logo
  • DONALD
  • "INKWIZYTOR", GRA POLSKIEGO STUDIA THE DUST NA PODSTAWIE PIEKARY MA WYJŚĆ W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH

"Inkwizytor", gra polskiego studia The Dust na podstawie Piekary ma wyjść w najbliższych tygodniach

06.01.2024, 09:00
Już
8 lutego
wrocławskie studio The Dust wypuści na rynek grę
The Inquisitor
, stworzoną na podstawie powieści Jacka Piekary zaliczanych do tzw. cyklu inkwizytorskiego. Produkcja będzie dostępna w wersji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. 
Fani mogli przetestować wersję demo, która pojawiła się we wrześniu na Steamie. Gracze wcielają się w rolę Mordimera Madderdina, czyli tytułowego inkwizytora, który wyrusza w podróż po skorumpowanym mieście Koenigstein. Tytuł oczywiście otrzyma polską wersję językową.
 
- Produkcja została ukończona na ponad miesiąc przed premierą. W obecnej chwili zespół pracuje nad Patch Day One, który zostanie udostępniony w dniu premiery. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac, jaki poczynił zespół produkcyjny w ostatnim kwartale. Graficznie gra zyskała bardzo istotny improvement po wdrożeniu H-Trace. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zagrał w festiwalowe demo gry zobaczy
istotną różnicę
. Optymalizacja, na którą zwracali uwagę odbiorcy dema również została poprawiona. Jesteśmy przekonani, że również ten element w dniu premiery zaskoczy pozytywnie graczy - mówił prezes Grupy The Dust, Jakub Wolff.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA